Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem 1 kínos kérdésem van...

Nekem 1 kínos kérdésem van most vagyok 35 hetes elég nagy a hasam és sürün kel pukiznom nagyokat ez mitől van? Nem az ételtől napjába többször nyomná a baba a beleket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Tudom, kellemetlen, de ez is el fog múlni, nyugi. :)
2011. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hormonok is vagy nem tudom.

nekem az elsö trimeszterben volt ilyen, és most a másodikat várom, most is ugyan az. majd elmúlt.

2011. nov. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kínos, de a környezet megérthetné. én 32 hetes vagyok, és kb 1 hete nálam is ez a probléma, plusz még rájön a böfögés is amit abszolút nem tudok visszatartani. kellemetlen, de ez van sajnos
2011. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok s en is pukizom foleg estenkent.remelem elmulik majd.
2011. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a baba mindenedet nyom, ha pukizol az még nem is olyan rossz, az én babám a húgyhólyagomat nyomta meg rugdosta annyira hogy bepisiltem, éjszaka, nappal az utolsó hónap már pelenkáztam magamat.De most itt vagyunk és megérte.
2011. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És a legrosszabb, hogy a szülés után is ez lesz hetekig. Én úgy éreztem magam szülés után 4-5 hétig,mint aki állandó babvacsorára jár. Mert a belek ekkor vándorolnak vissza a helyükre és az is gázképző.
2011. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől kezdve ez van. Régebben nem pukiztam a férjem előtt, de most valahogy nem érdekel. Nem is szól semmit. Vagy merne bármit szólni :)))
2011. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem sem szól csak nevet de nekem kínos:))
2011. nov. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!