Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy terelhetném a gondolatokat?

Hogy terelhetném a gondolatokat?

Figyelt kérdés

5-6 hetes vagyok még legutóbb mikor uh-n voltam szívhang sem volt, tudom jól ebből még bármi lehet (vagyis nem lehet)mégis egyre többet megakadok babaholmikon, néha azon gondolkodom milyen legyen a gyerek szoba stb

Hogy terelhetném el magam a témáról?


2013. okt. 15. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy úgy sem tudnék nagy örömmel vásárolni, hiszen bármi lehet még. Nem akartam volna a babacuccokat nézegetni otthon, ha esetleg elmegy a baba. Most vagyok 22 hetes. Már látványosan mocorog a hasamban a kisfiam de még csak egy kis zoknit vettem neki eddig :-)
2013. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem azzal nincs gond ha ilyenekre gondolsz..... Persze vásárolni még korai lenne de álmodozni lehet. Mi 4 éve várjuk hogy megfoganjon a babánk. Rengeteg tervünk van mi milyen lesz. Már kinéztem a babakocsit stb. Egyszerűen jól e ik ilyen dolgokat nézni, tervezgetni, akkor meg miért ne tenném? ismerek egy lányt aki szintén éveket várt a babára, nekik kész is volt szinte a baba szoba, azóta már van 2 lakója is, mivel ikreik lettek. Hidd el nem ezen fog mulni hogy hogy alakul a terhességed, de szerintem fontos a pozitív gondolkozás. Az lenne a nagyobb baj ha állandóan azon agyalnál hogy tuti nem marad meg a baba.
2013. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs.Én vásároltam is még terhességem előtt.Havonta egy-két olyan dolgot,ami épp akciós volt vagy nagyobb tétel lett volna,de jó áron hozzájutottam. pl. babakád,pelenkázó táska persze mindezt semleges színben.Most a második trimeszterben vagyok és örülök,hogy nem egyben kell majd megvásárolni mindent,mert már apránként beszereztünk dolgokat.Nem vagyok babonás,de azt is megértem,aki az.
2013. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!