Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudnám elhessegetni a...

Hogyan tudnám elhessegetni a negatív gondolatokat? Nagyon félek, hogy elveszítem a babámat, nem tudok másra koncentrálni, pedig nem akarom a bajt bevonzani. Ti is aggódtatok?

Figyelt kérdés
24 hetes vagyok, egyre több rémsztori kering körülöttem és történtek is az elmúlt időszakban olyan események ami miatt félek. Csak az elmúlt 3 hónapban 2 ismerősünknek is meghalt a babája. Az egyik 26 hetes volt, egyik este nem érezte a mozgását, reggel sem, uh-n mondták, hogy már nem él, nem tudják az okát, elhalt, egészséges kisfiúnak látszott pedig. A másiknak 30. hét körül állítólag a köldökzsinór miatt halt meg a babája, állítólag nagyon megtekerte, nem volt rendes áramlás, pedig előtte 2 nappal voltak 4D-n ott minden rendben volt, 2 nap után a sima uh-n már semmi. Nagyon össze van törve a 2 ismerős és a családjuk. Erre tegnap anyósoméknak telefonáltak rokonok, hogy mi újság, anyós büszkélkedett, hogy jön az unoka, a rokon pedig sírásban tört ki, mert a fiáék most veszítették el, múlt héten a babát, 39 hetesen halva szülte meg, és neki is a nyakán, karján , lábán is ott volt a köldökzsinór. rendesen járt a csaj naponta nst-re, uh-n is nézték, mert tudták hogy meg van tekeredve, de mégsem tudták megelőzni a bajt, pont akkor következett be mikor nem a korházban voltak, mert egyértelmű, hogy hetekig őt sem figyelhették géphez kötve. Szóval hiába vagyunk elővigyázatosak. Annyira félek ezekután,pedig abszolut nem voltam parás. Tegnap is bekapcsoltam a tv-t és pont a magzati halálozásokról volt szó. Mintha valami jel lenne, nagyon beijedtem. Mennyi esély van rá hogy velem is baj legyen? Annyira félek, túl sok a rossz előjel. Már úgy érzem kikészülök, folyton figyelem mozog e a babám, ha nem érzem azért aggódom, ha nagyon mozog meg attól félek betekeri magát. egyébként múlt héten voltam uh-n akkor minden oké volt, de persze ettől még nem vagyok teljesen nyugodt. A baba koponyavégű fekvésben volt, jó volt az áramlás is, a méretek. Annyira szeretném hogy egészségesen szülessen, de teljesen elment az életkedvem ettől a sok katasztrófától ami a környezetemben történt. Mindenki mondja hogy nyugi velem ez nem történhet meg, de hát szegény ismerőseim sem gondolták, hogy pont velük. Miért van ez? Mit csináljak?
2011. máj. 20. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn pl alapból nem néztem semmilyen orvosos sorozatot.

De az anyád is jó fej hogy elmesél ilyeneket neked. nekem direkt senki nem mesélt ilyet, vagy max megkérdezte hogy elmondhat-e olyat ami terhességes tragédia. volt hogy mondtam mondja volt hogy mondtam inkább ne.


Mindenki parázik, de arra gondolj hogy ba´rmikor bármi történhet. lehet baja szülésnél, lehet baja, kisgyerekként, lehet baja 18 évesen, és 30 évesen.

Nem tudod ezeket megakadályozni. Egész életedben idegeskedni akarsz? így nem lehet élni, gondolj arra hogy késöbb is lehet baj, és nem élheted le idegeskedéssel az életedet.

2011. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a jóra gondolj mert a vonzás törvénye alapján igy bevonzod magadnak a bajt!!!!
2011. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bevonzottam magamnak a problémát, amit gondoltam. Azóta is szidom magam, hogy lehettem ilyen eszement. Nem egyszerű azóta sem csak a jóra gondolni, de nagyon igyekszem. Még magamban sem mondom ki a rosszat, ami eszembe jut. :) Minden nap úgy kelek fel, hogy csak is jó történhet.
2011. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!