Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A beékelődés ennyire fájna?

A beékelődés ennyire fájna?

Figyelt kérdés
38+5 kismama vagyok. A babám sokat forgolodott. Épp a kiirt császár előtt megfordult. Így nem lesz császár szerencsére. 2napja mióta vissza jött a jó irányba nagyon erős éles nyilalo fájdalom hullámokat érzek. Ez lenne az hogy próbálja beékelni a fejét ??????? Több a magzatviz az átlagnál így biztos nincs egyszerű dolga. De ez tényleg piszkosul fáj !!!!! Nem méh összehúzódás hanem éles beszúrö fájdalom. De olyan erős, hogy fel is ordítok! !!

#szülés #fájdalom #Ékelődés
2013. okt. 15. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már be van ékelődve. Megnyom Téged, amikor mozog, és ott lent nagyon sok az idegvégződés, ezért érzed így.

Második babámmal voltam ugyanígy, átlagosnál több magzatvízzel, piszkosul tud fájni.

Hát ez már szülésig így marad. Szerencsére teljesen normális.

2013. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is második baba :-) elsőnel nem volt ilyen. Ráadásul nagy baba is. Már nagyon szülnék. .... Neked be tudott rendesen indulni a szülés a sok víz miatt ?? Nem lett fájás gyengeség? ?
2013. okt. 15. 17:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon szépen köszönöm:-)
2013. okt. 15. 17:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is a másodiknál volt így. :) Pokolian fájt,ahogy mozgatta a fejét.Egyszer úgy felkiáltottam,hogy a párom azt hitte baj van..
2013. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!