Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9+1 hetes terhes vagyok....

9+1 hetes terhes vagyok. Elmentem orvoshoz, mert barnaztam. Talalt egy kis hematomat, a baba 19.8 mm. Duphaston 2x1. Van remeny, hogy uruljon a hematoma?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 15:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

nekem is volt hematomám 3is az egyig 8milis volt a méhszájon a másik a baba mellett agy me messzebb. barnázás nélkül eltüntek a 12ik hétre. rengeteg fekvés duphaston és rutascorbin 3×2 nagyon picit barnáztam. ne aggodj. csak pihenj sokat igyal sokat és szedd a gyogyszereket. semmi baj nem lesz.

18hkm

2013. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
amugy ajánlom a rutascorbint vény nélkül lehet venni patikaban 1500körül van.vérzés csillapito. cvitamin készitmény.
2013. okt. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó lesz. Ne aggódj! Szedhetsz c-vitamint pluszba, az vérzéscsillapító.
2013. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Szedek gravidat, 3x1 mgb6 2x1 duphaston.emelle nem kavar be a rutascorbin?
2013. okt. 16. 18:11
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem zavar be. Az Utrogestanhoz nekem is felírták , de nem szedtem, mert borzalmasan ment tőle a hasam. Inkább sima c-vitamint szedtem helyette.
2013. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

nem kavar be nyugi. nekem nem ment töle a hasam. én is szedtem a gravidat is.(azt most is.)

pihenj rengeteget. a baba szép nagy amugy. nekem 9hetesen volt kb 16mm asszem. nem leszsemmi gond. ha kell szigoruan fekvés egész nap.

2013. okt. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

A kérdező kommentje:


sziasztok

ma voltam a kezelő dokimnál és vért látott a méhemben és 1 petezsákot amire azt mondta hogy méhenkívűli terhesség lehet mert sokkal szebbnek kellene kinéznie elküldött hcg tesztre ami pozitív lett és azt mondta hogy vegyem úgy hogy nincs terhesség viszont kaptam duphaston 3x1 megemelte az estrofemet 3x3 ra plusz a cronone gélt használni a vérzés elmult de barna az van ami darabos.


KÉRLEK TITEKET HA VKI VOLT HASONLÓ ILYENEN HELYZETBEN ÍRJON NEKEM.

Előre is köszi.

2013. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi van veled kedves kerdezo????
2014. jan. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szia. Kedden leszunk 22 hetesek, a 12. hetre felszivodott a hematoma.par naoja vereztem, bementunk ugyeletbe de nem tudtak megmondani, hoy mitol.. Kiscsajszink lesz :)
2014. jan. 11. 12:27
 20/21 anonim ***** válasza:

Jajj...Nagyon gratulalok!!!Orulok,hogy rendbe jottetek...En is 9 hetes vagyok es 5 hete verzek hematoma miatt!Orulok hogy rendben vagytok!

Tovabbi szep babavarast!!!!

2014. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!