Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurkál a hüvelyem és a...

Szurkál a hüvelyem és a hasam, van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Ma töltöttük be a 12. hetet. Pár napja érzem hogy szurkál a hüvelyemnél inkább olyan mélyen ahol a méhem lehet.Tavaly volt egy félidős vetélésem és mindentől be vagyok parázva.Holnap megyek uh-ra.Tudom hogy rendeződnek odabent a dolgok és nyúlnak a szalagok, de volt ilyen hüvelyi szurka másnak is?
2009. nov. 11. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, szerintem a szúrkálás teljesen normális dolog, nekem is szokott lenni. Bár néha engem is megijeszt, mert egy hete volt egy kis vérzésem (piros, de tényleg csak kicsi) és azóta én is parázok mindentől.

Megkérdezhetem, hogy mi okozhatta a vetélesedet? Tudtak egyáltalán mondani valamit? Gondolom volt vérzésed és görcs?

17 km

2009. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából nem tudom. 12 hetes voltam amikor eltávolítottak egy polipot a méhnyakról, onnantól kezdve véreztem és a 19. héten szültem.Szerintem ettől, de igazából senki nem tudta megmondani.
2009. nov. 11. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. De most biztos minden rendben lesz, ne aggódj! Nem szabad semmi rosszra gondolni! Ezt én is próbálom gyakorolni. :)

Boldog babavárást!

2009. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálok pozitívan állni a dolgokhoz, de néha bizony nehéz.Rémálom volt az előző, és hát nem lehet elfelejteni, és rettegek nehogy megismétlődjön. Minden jót Neked is! Reméljük hogy minden rendben lesz.
2009. nov. 11. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott a hüvelyemben szurka lenni,meg a hasam alja is fájdogál,de engem megnéznek,nincs semmi bajunk,úgyhogy szerintem nem kell aggódni!:)Mikor meséltem ezt egy ismerősömnek,aki öt gyereket szült,csak mosolygott és azt mondta:lesz az még rosszabb is!:)
2009. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kezdek megnyugodni, ezek szerint nem vagyok egyedi eset...
2009. nov. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!