Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. héten nem koraiak még a...

35. héten nem koraiak még a jósló fájások?

Figyelt kérdés
Tegnap éreztem először, eddig azt sem tudtam, milyen lehet. Megijedtem, hogy előbb jön a baba, de elmúltak. 3 óra alatt 5 fájásom volt, teljesen rendszertelenül, majd megszűntek. Jelez ez bármit a jövőre nézve? Kitarthat így akár 40 hétig is, vagy készüljünk, hogy korábban érkezik? Nektek mi a tapasztalatotok?
2013. okt. 17. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 hetes vagyok, nem éreztem még. Nekem olyan szokott lenni, hogy mensis görcsök, de simán kibírhatók és naponta jön 2-3 alkalommal és pár percig tart. Nekem azt mondták nincs jelentősége, hogy mikor kezdődnek a jóslók, nem befolyásolja , hogy előbb vagy később szülsz. Lehet most egy hétig semmit sem fogsz érezni. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy azért mostanra nekünk össze vannak szedve a legfontosabbak így ha jön is a baba akkor nem esünk pánikba. Így a vége felé igazából tényleg "bármikor" jöhet. (kórházi táska, babakocsi meglegyen, ruhái meglegyenek, ágya meglegyen, pelus legyen)
2013. okt. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek is kibírhatóak voltak, de nekem eddig semmim sem fájt, ezért tűnt fel ennyire. Most kezdtem el pakolni, mosni, vasalni, még nem készültem el, de a dolgai megvannak, pelus, ágy, ruhák... mi hordozni fogjuk, ezért kendőt vettünk, nem kocsit. Nem is a cuccai miatt ijedtem meg, csak mert még korai lenne, ha jönne, azért egy hónappal korábban gondolom nem mindegy a fejlődése szempontjából.
2013. okt. 17. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is voltak már jóslók a 35. héten, most két héttel később meg már kb. 5 napja nincsenek. A szülésznő azt mondta anno, hogy ennek semmi jelentősége nincs, csak a szervezet készül a szülésre.
2013. okt. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai, normalis. Es nem jelez elore semmit.
2013. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28hettol vannak jósló fájásaim. ..épp tulhordasban vagyok. ..:-(
2013. okt. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!