Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik aranyérre lehet...

Kismamik aranyérre lehet használni Reparon kenőcsöt? Vagy esetleg mást?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
én most Mastu krémet használom.
2009. nov. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Reparon-t használtam, a dokim kimondottan ajánlotta, a kismamák teljes biztonsággal használhatják, de sajnos az én esetem nagyon súlyos volt és semmit sem segített... Se a kúp, se a kenőcs, se a Mastu, se a Reparon... Így hát magától jött rendbe (2 hétig tartott a gyógyulás), de azóta semmi bajom. Gyógyulást és használd nyugodtan a Reparont, sokaknak 2 nap alatt helyre hozza a problémáit. 38 hetes kismami
2009. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves második:Akkor mi hozott rendbe?
2009. nov. 11. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én azt tudom javasolni menj el egy proktológus hoz és nekik van mindenféle jó kis készítős kúpjuk meg kenőcseik amit a patikában fognak neked megcsinálni. Nekem a nagy fiammal volt hasonló problémám de meg is kellett műteni sajna a23. héten mert teljesen kizáródott. Sok sikert.

2009. nov. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem, akinek semmilyen gyógyszer nem használt, az öngyógyítás hozta rendbe a külső-belső aranyeremet. Az emberi test szerencsére így van kitalálva, hogy önmagát gyógyítja és nekem ez a "verzió" vált be. :)
2009. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!