Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok es...

24 hetes terhes vagyok es lehet butasagot kerdezek de a nemi szervem erzekeny miota terhes vagyok. Masnak is, ez a nomalis?

Figyelt kérdés
mondjuk ha megvakarom akkor be is duzzadnak kicsit a szemeremajkaim.hasznalok canesten kremet ha ugy erzem h erzekeny.folyasom az van mindig de aza normal folyas,nem sargas es nem budos.de megis nemtudom h eza erzekenyseg normalis e terhesseg alatt?!
2013. okt. 17. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem lüktet belül a hüvelyem ez normális állítólag.Hát,hogy bedagad a nemiszerved az normális-e azt nemtudom:)
2013. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Canestent CSAK akkor használd, ha orvos ajánlotta, a babának sem tesz jót.


De mindenképpen érdemes lenne szólni a problémáddal az orvosnak, mert valószinüleg ugyan nincs gond, de néhány esetben lehet probléma jele is.

2013. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia Nekem is ez van! Bár a kenet nem mutatott ki semmilyen gombásodást, de már olyan rosszul éreztem magam, hogy bementem egy patikába és vettem Canesten kúpot. Tegnap tettem föl az 1. + bekentem. Ma reggelre minden tünet elmúlt, duzzanat is. Nekem azt mondta az orvosom, hogy Canestent és Candibenét nyugodtan lehet használni a terhesség alatt, sőt a 36.héten egy esetleges gombátlanítás céljára is ajánlatos egy kúrát csinálni.
2013. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nekem érintésre is fáj néha. De aztán pár óra és mindig elmúlik. Én 23 hetes vagyok:-)
2013. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azért normális, mert a terhesség vérbőséget okoz a nemi szervekben, pl.ezért is van, hogy valaki sokkal jobban kívánja a szexet, vagy könnyebben elélvez, amikor terhes, szóval szerintem teljesen normális.
2013. okt. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!