Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nincs két egyforma...

Tényleg nincs két egyforma terhesség. De ennyire más?

Figyelt kérdés
Van egy kislányom.Vele szinte semmi baj nem volt.Meg sem éreztem,hogy terhes vagyok.Pedig 28 kilot híztam vele.Jelenleg 20 hetes vagyok.Kisfiúnk lesz.Hihetetlen milyen érzések vannak.Hasszúrka,Forgóm fáj néha.Mellfeszülés.Ja és az elején minden terhes tünetem volt.Nektek is ennyire más a többedik terhességetek?
2013. okt. 17. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mind teljesen más volt.
2013. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első lányomnál csak fáradt voltam semmi más tünetem nem volt végig (na jó 39. hétig) fitt voltam. Másodiknál, hányinger, szédülés, iszonyatos fáradság, aranyér és minden ami nagykönyv szerint lehet. Először azt hittem, hogy tuti fiú lesz hiszen annyira más, de nem ő is kislány. Most a harmadiknál étvágytalan vagyok és iszonyat hangulatingadozásom van, igazi terhes hárpia tudok lenni, pedig csak a 9. héten tartok (kíváncsi vagyok, hogy milyen nemű lesz :))
2013. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a lányommal az első 4 hónapot végighánytam, most a másodiknál, csak 2-3 hétig voltam hányós, egyébként 3 hós múltam!
2013. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!