Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 majdnem 16 hetes terhes...

15 majdnem 16 hetes terhes vagyok, ma menstruáció szerű görcsöm volt ez még mindig normális és a méhem növekszik?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 23 hetes vagyok, de napi kétszer még mindig begörcsölök. Szerintem már így is marad.:-) én napi 2000mg magnéziumot szedek. Szedj te is magnéziumot. Minden jót!
2013. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem normális egyáltalán!!!c kérdezd meg az orvosodat!
2013. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Első vagyok. A rövid ideig tartó , egyszer-kétszer jelentkező menstruációs görcsök teljesen normálisak a terhesség alatt. Akkor lehet gond, ha nem múlik el pihenésre sem. Én egy kismamat sem ismerek, aki ne görcsölt volna soha a terhessége alatt. Erre van a magnézium. Fordulj orvoshoz akkor ha nem szűnik a görcsölés vagy naponta sokszor jelentkezik. Minden egyéb esetben felesleges aggódnod. :-)
2013. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 x volt és elmúlott,de azért mondom a dokinak
2013. okt. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!