Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először orvoshoz...

Mikor érdemes először orvoshoz menni? Menstruáció kimaradása utána mennyi idővel?

Figyelt kérdés
Mert azt hallottam túl korán sem jó.
2013. okt. 7. 11:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A menszi kimaradása után 2-3 héttel.
2013. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Poitív teszt után azonnal, mert ha esetleg nem jó helyen tapadt meg az embrió akkor baj is lehet belőle, nem akarlak megijeszteni de egy méhen kívüli terhesség az nagyon rossz dolog.
2013. okt. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De a méhen kívüli terhességnek gondolom vannak jelei is nem?Derékfájdalom hasaljai fájás erősebb görcs,vérzés.Nem?De korán menni se jó,mert ha megvizsgál és leveszi a rákszűrést félek bajt okoz vele a túl korai státuszban.De az orvos,ha megvizsgál ő érzi,hogy méhen belül vagy kívüli?
2013. okt. 7. 12:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Csinál egy hüvelyi uh-t és azon mindent szépen lát. Van itt a neten sok terhességi kalkulátor én megnéztem hány hetes vagyok a 7. héten mentem dokihoz akkor már volt szívhang is.
2013. okt. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Általába vannak jelei de nem minden esetbe, sajnos nekem volt méhe kívüli terhességem és nem volt tünetem, szerencsére időbe mentem így az orvos tudott segíteni, igen leveszi a kenetet de nem okoz vele bajt hisze ha bajt okozna nem is vennék le, ő látja már uh val hogy méhen kívüli vagy belüli a terhesség, nem lesz még szívhang viszont legalább kizárható a méhen kívüli terhesség, vissza fog hívni 1-2 hét múlva kontrollra és akkor mondja meg hogy a szívhang oké e, akkor fogja adni a papírokat amivel menni kell védőnőhöz és a többi vizsgálatra.
2013. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 héttel későbbre adott időpontot, meg se nézz addig...kicsit aggódom is. Mondjuk első héten el sem tudtam volna menni mert külföldön voltam ott pedig alapból csak a 12 héten csinálnak vizsgálatot :O
2013. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De itt úgy működik,hogy csak megvizsgál kitapintja a terhességet és leveszi a rákszűrést.Utána küld uh-ra,de ott nincs hüvelyi uh,csak sima hasi.És utána 2-3 hét múlva szoktak visszahívni.Nekem sajna volt olyan,hogy levette a rákszűrést mikor olyan panasszal mentem,hogy pici véres valami jött tőlem és rá pár napra el is vetéltem.Úgyhogy nem szeretnék újból így járni,de persze félek attól is,hogy jó helyen van e.
2013. okt. 7. 12:16
 8/15 A kérdező kommentje:
terhességi kalkulátor szerint 5 hetes és 2 napos vagyok.
2013. okt. 7. 12:17
 9/15 A kérdező kommentje:
Itt megnéznek egyből,mert mindennap van nőgyógyászat,és időpontot sem kellkérni,de uh,csak 1 héten egyszer.
2013. okt. 7. 12:19
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor minden képpen úgy menj hogy aznak legyen uh, ha szerencséd van akkor már szívhang is lesz nekem 5+ 3 naposan már volt szívhang mind a 2 terhességemnél. A vetélésről meg annyit hogy nem valószínű hogy a kenetvételtől ment el, szeritnem akkor amúgy is elvetéltél volna.
2013. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!