Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hetek òta késik a mentruá...

Hetek òta késik a mentruáciòm. Hányingerem van. Evés előtt, szédülök néha. Viszont a kávétòl nincs semmi bajom. Nem hányok stb. szerintetek terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közvetett tünetek és tippek. Csinálj egy terhességi tesztet és megtudod. Sajnos ennél többet neten keresztül mondani nem tudok. Vagy igen, vagy nem. Lehet hormonzavar, de lehet terhesség is.
2013. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. okt. 19. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy tesztet ajánlanék a figyelmedbe ,pláne ha hetek óta késik és volt szex is az ügyben !
2013. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintünk csinálj egy tezstet, az megmondja a biztosat mi itt nem tudunk biztosat modnani. Hogy hogy nem teszteltél eddig ha van esély a terhességre. Jobb ha tudod hogy sok nőnek semmi tünete nincs csak az amikor elkezd nőni a pocakja.
2013. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tica0121 ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet, ha terhes vagy, akkor ki fogja nutatni.
2013. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hetek óta késik és volt szexuális kapcsolatod akkor miért nem értelemszerű az h fogod magad és csinálsz egy tesztet??

Ezek a tünetek lehetnek valósak is és beképzeltek. De valószínűnek tartom h terhes vagy ha hetek óra késik!

A hányás meg nem feltétlenül szükséges ahhoz h terhes lehess. Én sem hánytam.

Az meg h kávétól sincs bajod mégis mire gondoltál mi bajod lehetne?

Menj és vegyél egy tesztet aztán hajrá!

2013. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2013. okt. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!