Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek allapotos, ha a...

Lehetek allapotos, ha a menstruaciom 5-dik napjan egyutt voltunk a parommal, es nem vedekeztunk? Kimeletlen valaszokat nem kerek!

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély. Én se akkor estem teherbe amikor a ,,hivatalos" peteérésem volt hanem menses közben. Várd meg a következő menses napját és ha nem jön meg tesztelj.
2013. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam a hatodik napon fogant, picit még meg is volt aznap. Ezért azt kell mondanom, igen.
2013. okt. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van rá esély de azért messz nem annyi mintha ciklus közepén vagytok együtt. Egyébként én pl 24. napon fogantam. Tehát bármikor lehet extra peteérés de ez azért nem olyan gyakori, de előfodul.
2013. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz.

De most tulajdonképpen mit akarsz?

Ha babát, akkor inkább a ciklus közepén kellene együtt lenni.

Ha nem akarsz babát, akkor meg védekezni kellene rendesen, még menzesz alatt is.

Sőt, igazából menzesz alatt szexelni sem kellene, mert nagyon nem egészséges.

2013. okt. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!