Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első szülésnél trombózis...

Első szülésnél trombózis elleni szuri - második terhességnél is lesz?

Figyelt kérdés

Első babánál szülés után műtőbe kerültem komplikáció miatt. Utána a kórházban mindennap trombózis elleni szurit kaptam (rossz érték miatt).

Akkor a második terhességnél lehet, hogy végig szúrnom kell majd magam? Volt valaki így?

Mert akkor szerintem nem vállalok másik babát. Én képtelen lennék rá...



2013. okt. 19. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak sógornőm példáját tudom neked említeni ő 3 baba mellett végig szúrta magát. Ez ne tántorítson el, gondolj arra,hogy a babáért teszed.
2013. okt. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ha császáros leszel! A császár nagyműtét, így emiatt kell!
2013. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen császárnál kell és hidd el jobb is ha adják. nekem még itthonra is volt 10 szuri, szóval nem csak a kórházban, de nem olyan nagy dolog ez. Ha nem akarod magadnak (én sem tudnám) akkor kérj meg ismerőst, rokont esetleg az lenne a legjobb, ha lenne egészségügyis ismerős. Esetleg a védőnő, háziorvos?
2013. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Értem, hogy császárnál kell, de előtte végig a terhesség alatt is?

2013. okt. 20. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy igen. De egy doki tuti biztosabbat tud mondani.
2013. okt. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

A dokit is meg fogom kérdezni, csak nem akartam hétvégén zavarni.

Igazából most villant be, hogy lehet ilyen is...annyira elszomorít, mert szerintem így már nem merek majd másik babát vállalni...

2013. okt. 20. 12:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis kell!! Csak a műtét után kell szúrni kb 2 hétig! A műtét miatt kell az injekció, nem azért mert terhes vagy.
2013. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!