Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen problémamentes...

Teljesen problémamentes terhességnél miért állhat le a baba szíve 3. trimeszterben? Nem volt a köldökzsinór sem a nyakán.

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Ez az amire az orvosok sem tudják igazán a választ:-(
2013. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A bölcsőhalálra sem találtak még magyarázatot. Kb. ugyanilyen lehet ez is. Részvétem.
2013. okt. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sajnos erre nincs magyarázat. Anyósom is igy járt még a férjem elött. 7 hónapos volt, volt boncolás és nem találtak rá okot. már volt egy fia mondták neki már ne is reménykedjen mert sajnos nem lehet több babája. Rá két évre teherbe esett a férjemmel. Végig feküdnie kellett meg ki is nyilt a méhszája ezt össze is varrták neki de végül megszületett egészségesen a férjem. Sajnos erre nincs magyarázat.
2013. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szia remélem csak hallótál róla és nem veled történt meg mert tudom hogy milyen rossz sajnos! Velem is ez történt 3 éve semmit nem tudtak mondani nem éreztem mozogni a babát egyből kórház ott már csak közölték velem hogy nincs szívhang sajnos nem él a baba! Egy világ omlót össze bennem nem is értem hogy azt az 5 napot hogy éltem túl a kórházba talán a sok nyugtató amit belém tömtek annyira letompított hogy nem érdekelt semmi! Utána vizsgálat vizsgálat után nem találtak sehol semmit sem genetikailag sem testileg! Nem értettem a dolgot de nem hagytam annyiba elmentem minden fele de semmi! Most ott tartok hogy nem tudom hogy mi lesz a mostani terhességemmel de rettegek hogy mi van ha megint!!! Kéthetente kontroll 24. héttől kórház hogy szem előtt legyek mondjuk nem érdekel mert mindent megadnék egy egészséges babáért! Most vagyok 18 hetes remélem minden rendbe lesz! Nektek is kitartást!
2013. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló! Ez nem történhet meg veled mégegyszer! Sok erőt, kitartást! Most nem lesz semmi baj!


Nem velem történt, hanem a legjobb barátnőmmel. Ő sem érezte a babát mozogni és ma délelőtt közölték vele ultrahang után. Először a védőnőhöz ment szívhangot hallgatni, de nem találta. Nem kívánom senkinek azt az időt amíg odaért ultrahangra. 35 hetes lett volna holnap. Még most is a szülőszobán van.

2013. okt. 15. 19:38
 6/16 anonim ***** válasza:
Kitartást neki! Borzasztó lehet :-( Imádkozom, hogy minél hamarabb túl legyen a kellemetlen fizikai részén, aztán meg a lelkieken. Ne hagyd, hogy magát vádolja! Minden jót neki!
2013. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ez szörnyű, teljesen kiborultam most, én 20. hetet kezdem a héten, most teljesen kikészültem, annyira sajnálom. :((

kitartást neki!!

2013. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönjük! Teljesen padlón vagyok. Keresztanyukája lettem volna.

A férjét majd hívom később, ő ott várakozik.

2013. okt. 15. 20:28
 9/16 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit mondani. Tényleg nincsenek szavak, én belebolondultam volna.
2013. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nemrég hívott a férje, hogy este 11-kor kijöhetett a szülőszobáról és reggel 7-kor folytatják :,-(
2013. okt. 16. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!