Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, tul a 30. heten! Ti...

Noisy23 kérdése:

Kismamak, tul a 30. heten! Ti hogy erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
csak en erzem magam erzelmi hullamvasuton?? hogy sokszor semmi nem jo, vegyes erzelmeim vannak, turelmetlen vagyok...stb.??
2013. okt. 20. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
39 hetes vagyok. Magam is csodálkozom, de alig-alig vannak hullámvölgyeim. Az egész terhességem alatt jókedvű voltam, ami talán annak is köszönhető, hogy minden napra jutott valami mozgalmasság. Két gyerkőcünk van, mellette házat vettünk, újítunk. Ez az utolsó másfél hét, amikor már tényleg elég nehézkesnek érzem magam, de mindent megcsinálok, ha lassabban is. Türelmetlen nem vagyok, inkább végtelenül kíváncsi, hogy mikor szülök (méhszájam zárt, hasam fent van, semmi jel), és hogy milyen lesz. :) Boldog babavárást! :)
2013. okt. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nna hat azt jo is lenne tudni h a mehszajam zart-e v nyitott (Londonban elek es itt a 20.heti az utolso UH,ezutan mar csak akkor csinalnak,ha vmi baj van!rakerdeztem es azt mondtak nem latnak okot arra,h csinaljanak meg UH-t...)amugy a mehszajra se neznek,szoval azt sem tudom,h az milyen allapotban van,semmit nem tudok azon kivul,h a kicsi fiam eleget mozog,allandoan csuklik es jo a szivhangja.a mereteit sem tudom...:(


32hkm

2013. okt. 20. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Èn is angliàban vagyok kismama, nàlam is mindent rendben talàltak, de mèg csak 26 hetes terhes vagyok. A kislànyom biztos jól van, ő is sokat mozog, kàr hogy itt csak dopplerrel megnèzik a szívèt meg kitapogatnak, amiből meg se nagyon tudja mondani hogy fekszik mert olyan kemèny a hasam.

Èn a vège-fele elmegyek fizetős uh-ra az biztos.

2013. okt. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is Angliában élek :-) Ma vagyok 38 hetes, és én sem tudok semmit a baba méretéről vagy a méhszájról. Első baba, kisfiú. Eddig minden rendben ment, már várom,hogy kibújjon, most már elég nyűgös vagyok. Fáj, feszít a pocim, az alvás esélytelen és most már egy-két mozdulata elég kellemetlen.

Boldog babavárást mindenkinek!

2013. okt. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

30. hetes vagyok, borzaszto jol erzem magam, ugy erzem telivagyok energiaval. :) a labam most kezdett el vizesedni, hajolni nehezkes es este mar esek az agyba, de imadok mennimennimenni! :) 2. baba, a nagyteso 4 eves kiscsaj, varjuk mar a picit naggyon. Egy bajom van, marha gyorsan fel tudnak idegesiteni, foleg anyosomek az okoskodassa, es nagyon nehezen nyugodok meg...

Dietazok, nem szeretnek mar hizni, nagyon finomakat eszek, uuugy elvezek minden percet. Ha tudok olvasok [link] es ennek a testverfeltekenyseges konyvet, elvezem hogy meg van hosszu mukormom, probalok odafigyelni magamra, rengeteget mocorog a baba, egyszeruen en imadok terhes lenni!!! ;)

2013. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utolso, a 2.trimeszterben meg en is igy voltam de mara mar erzem a kulonbseget...alig van energiam,ejszaka mar nemigazan alszok,a hasam utban van mindig,egyre nehezebb,kemenyebb,a baba mozgasait is gyakran erzem ejszaka,amikor 1-2mozdulata betalal a bordaim koze azt "iszonyuan elvezem", faradt vagyok a nap nagy reszeben,hasmenesem van mar regota-a midwife szerint ezt a vas tabletta okozhatja,amit szednem kell mert vashianyos vagyok,a masik szerint meg a mehosszehuzodasok generalnak olyan belmozgasokat,amik hasmenest okoznak...hat en mar alig varom,hogy a kiirt idoponthoz erjek es vegre kibujjon a kicsi fiam-termeszetes uton,ha lehet!mar nagyon nyuglodok........:S
2013. okt. 21. 12:36
 7/9 A kérdező kommentje:

Engem az kicsit sokkolt,amikor mondtak,h a 20.heti UH az utolso,ha jol tudom otthon a 32. es a 36.heten is csinalnak egyet. Amugy honnan tudhatnam,h minden rendben van-e?pl. minden ujja megvan-e,mindene normalisan fejlodik,stb...

a midwife szerint nincs szukseg tovabbi UH-ra mivel legutobb minden rendben volt. oke,csakhat azota 13het telt el,barmi tortenhet! Ha akarok meg UH-t akkor el kell mennem fizetosre,viszont most nem allunk ugy anyagilag,h ki tudjak fizetni £140-ot egy UH-ra maganrendelesen...:S

Hogy tudnam megis kiharcolni h csinaljanak meg UH-t? erdemes egyaltalan?

2013. okt. 22. 15:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Na arra èn is kívàncsi lennèk h hogyan lehet kiharcolni itt ultrahangot :-( meg fogom próbàlni ha a fàjdalmaim nem múlnak a munka befejezte utàn sem, de addig mèg van 2 ès fèl hèt. 26 hkm
2013. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

lehet,h ha itt nem ferditjuk el a dolgokat akkor rank se sz.rnak...?

azt tudom,hha faj a hasam es verzek az baj.lehet,h ezt kene a midwife-nak mondanom es akkor elkuldene egy UH-ra...??

de az meg milyen mar...:S

2013. okt. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!