Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismamák hogy érzitek...

Szaszuss kérdése:

29 hetes kismamák hogy érzitek magatokat? Izgultok már?

Figyelt kérdés
Milyen tünetek jelentek meg nálatok a harmadik trimeszterben ?

2013. aug. 2. 16:10
 1/6 Reni0501 válasza:
Hétfőn lépek a 29.hétbe! Mi már nagyon várjuk, hogy megszülessen a pici fiúnk:)Nekem a héten jelentkeztek először az első méhösszehúzódások.Meg is ilyedtem kicsit,de aztán az orvos megnyugtatott hogy ez az volt és most már egyre többet fogom érezni.A meleget nehezen viselem. Lehetne megint egy kis enyhülés!És te hogy vagy?
2013. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi is nagyon várjuk a kis drágánkat. Bár mi még sajnos nem tudjuk 100%-ra a nemét, mert amikor ultrahangra kerül a sor nem úgy fekszik, hogy látni lehessen, de talán majd 13-án. Én is eléggé nehezen bírom a meleget és nagyon fáradékony is vagyok van,hogy egész nap csak aludnék.
2013. aug. 2. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia:-) Igaz én 33 hetet fogom tölteni, de jóol vagyunk:-)

Van, hogy nagyon fájnak a lábaim és a kezeim is. Vízesedek is. Az alvás nehézkes, és a kisbabám 4 napja meg sem áll a mozgásban!:-)

Boldog babavárást!:)

2013. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az alvás nekem is nehézkes már, éjszaka folyamatosan forgólodok.

Nektek is Boldog Babavárást!

2013. aug. 2. 19:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól vagyunk, a meleget is egész jól bírom, ma szabin voltam, úgyhogy egész nap csavarogtam. A nagy fiam szeptemberben kezdi az ovit, rengeteg mindent kell beszereznem addig. Első körben elindultam vele 3/4 8-kor a bölcsibe, fél 2-kor értem haza. Kicsit pihentem, aztán 3-kor indultam érte, együtt mentünk benti szandit, ágyneműhöz méterárut venni,stb. 7-kor értünk haza.

Hogy őszinte legyek, most nagyon jól esik azért itt tespedni a kanapén!:)

De egyébként nagyon szerencsés vagyok, mert az előző terhességemet is ilyen jól viseltem, most is nagyon élvezem. Nem vizesedem, nincsenek keményedések, most jelent meg rajtam az első kiló.

Két dolog van ami annyira nem tetszik: éjjelente kezdek már én is kínlódni, így se jó, úgy se jó. A másik, hogy elkezdett a derekam fájdogálni. De egyelőre ez is csak éjszaka jelentkezik.

Izgulni? Még nem, arra még nincs időm :) talán majd ha már nem dolgozom, és a fiam is beszokott az oviba, és itthon leszek egyedül, na majd akkor :)

2013. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te azért felkészültebb vagy akkor ,hogy a második terhességed. Izgulni mondjuk még én sem izgulok, de már bennem van az,hogy nincs sok hátra már. Nagyon várjuk már a férjemmel,várom a szülést is, hogy végre megláthassam őt, a mi kis szerelmünket.
2013. aug. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!