Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt ilyen terhesség...

Kinek volt ilyen terhesség alatti orrdugulás vagy hasonló eset mint nekem vagy már eleve úgy indult neki a terhességnek hogy allergiás-bedugult orr?

Figyelt kérdés
Az első terhességemmel valami kialakult olyan 16 hetesen és bedugult az orrom el kezdtem használni a rhino spay pluszt ez volt olyan 2012.áprilisban.Azt hittem hogy majd elmúlik mint másoknak na de nem így lett azóta folyamatosan használom az orrspray és még használ .Lányomnak nem lett semmi baja szerencsére.Azt tudom hogy allergiás vagyok de őszintén nehezemre esett elmenni a fül-orr gégészetre mert lehet polip vagy orrsövény ami nem kellemes!Most megint kismama vagyok és muszáj használnom mert nem kapok levegőt jelenleg 9 hetes vagyok de remélem nem lesz baj belőle.Valaki volt így régi kérdéseket olvastam és egy kettő kismama járt így de most is van.Néha kétségbe esek mivel az elsővel csak a 16. héttől használtam.
2013. okt. 20. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem tapasztaltam ilyet, de gondoltam azért válaszolok.

Úgy tudom, hogy kevés olyan gyógyszer van, ami fejlődési rendellenességet okoz a babáknál...mondanám, hogy menj el allergológushoz és ő majd megmondja, hogy mit és hogyan használhatsz, de mire kapsz időpontot, addigra talán meg is szülöd a babát :o( Esetleg magán úton jobban járnál. A 12. hétig mindene kifejlődik a kicsinek, ezért mondják ezt az időszakot kritikusnak, de egyes gyógyszerek később is gondot okozhatnak...mondjuk én nem gondolnám, hogy az orrspray ezek közé tartozna, hiszen elméletileg helyileg fejti ki a hatását...persze nem vagyok orvos!

Tudom sokat sajnos nem segítettem...

Boldog allergiamentes babavárást ;o)

2013. okt. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én mind az 5 terhességemmel végigszenvedtem ezt az allergiás, orrdugulálos időszakot. Én coryzaliát szedtem, és rinochort aqua orr sprayt kaptam az orvostól. Homeopátiás mindegyik. Torok fájásra angin heel, köhögésre bronhaalis heel a csoda szer.

Remélem segítettem.

2013. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fúúúú köszönöm a válaszokat megnyugtató a számomra....és végül is igaza van az első válaszolónak...második válaszoló meg ki fogom próbálni ezeket a homeopátiás bogyókat illetve valahogy elmegyek fül-orr gégészhez!!!
2013. okt. 20. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!