Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orrdugulás ellen? Többi lent

Orrdugulás ellen? Többi lent

Figyelt kérdés

Allergiával és kibírhatatlan orrdugulással küzdök. A tengervizes orrspray-k és a kamillás inhalálás nem segít. Érdekelne, van-e valaki, aki terhessége alatt hagyományos orrspray-t használt volna, ha igen mit? Nekem csak az segít. Válaszokat köszönöm

16hetes km


2012. márc. 31. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
En Nasivint hasznalok,bar nem allergiara hanem megfazasra.Az orvosom tud rola.Az elsö terhessegem alatt is hasznaltam es semmi baj nem lett. 25 hkm
2012. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig Rhinospray-t használtam, orvossal nem beszéltem még, azota nem mentem, kb 4 hete használom. Most viszomt Otrivin van itthon. Hétfőn már tudok dokival beszélni, de addig is csak rágom magam, hogy rosszat teszek-e.
2012. márc. 31. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ezzel küzdök, már ott tartottam két hete, hogy fül-orr-gégészetre kellett mennem. Nem használt az orrcsepp-orrspray sem. Írt fel a dr-nő Nasonex orrsprayt és ez helyre hozott pár nap alatt. Kétszer kettőt kellett befújni, majd pár nap múlva csak egyszer kettőt, majd egyszer egyet. Másfél hét alatt teljesen rendben van az orrom, semmire nincs szükségem, kapok levegőt. Beszélj a dokiddal, ez tuti jó lesz!!
2012. márc. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez csak receptre kapható? Nagyon bíztatóan hangzik, mit meg nem adnék egy nyugodt éjszakáért...
2012. márc. 31. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen receptre. Beszéld meg a dokiddal, a betegtájékoztatóján rajta, van hogy terhesség alatt egyedi orvosi elbírálás alapján használható. Nekem engedte a f-o-gégész, persze nem sok ideig. De gyorsan helyrehozott és azóta csodás érzés levegőt kapni és éjjel aludni. Már én se tudtam milyen ez!
2012. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!