Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIlyen csodaszerek vannak...

MIlyen csodaszerek vannak hányinger és hányás ellen?

Figyelt kérdés

Második terhességem, és már most eszeveszett rossz, hogy reggeltől estig folyamatosan hányingerem van, semmilyen kaját nem kívánok, nincs olyan amit szívesen ennék, csak azért eszem mert tudom, hogy kell. Hányok is, ma reggel pl két korty vizet ittam az jött vissza 3szor annyi. Nekem ez új, mert kisfiammal is voltak émelygéseim és hánytam egyszer-kétszer, de ott tudtam, hogy az édestől így azt kerültem és semmi bajom nem volt. MOst sóstól, édestől, mindentől undorodom, és folyamatos rossz érzés van a gyomromban.

MIvel lehet ezt enyhíteni?


2013. okt. 21. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más válik be.

Nekem a keksz, gyömbér nem vált be, ellenben a kóla nagyon jó volt 5-10 percig.

2013. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem semmi nem vált be...4 hónapig úgy vágighánytam minden napot hogy csak na! aztán elmúlt....de a terhességem legvégéig jött a gyomorsav.
2013. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Citromos kóla.:)Esetleg ropi, háztartási keksz.
2013. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Szia! Nekem a citromos víz és a gyömbér vált be!
2013. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos, csodaszer nincs.


Azért próbálkozhatsz, háztartási keksz reggel, még felkelés előtt. Citromos víz, hideg kóla, gyömbéres üdítő, gyömbéres keksz. Esetleg próbálj csipegetni, ropit, sós rágcsát.

Ez egy ilyen túlélős időszak, én is szenvedtem vele a 20. hétig.

2013. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a háztartási keksz, és a mentolos rágó segítettek egy kicsit. Az első terhességnél nekem sem voltak tünetek, de most a másodiknál kb 6 hétig émelyegtem, most már egész jó, alig érzem. Ja és túl sok folsavat szedtem (napi max 1 mg-ot lehet, én 6 mg-ot szedtem), annak émelygés is a mellékhetása, amióta kevesebbet szedek sokat enyhültek a tüneteim.
2013. okt. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Nálam a hideg krémtúró puha kifli és hideg szőlő vált be...semmi más. Egyszerűen borzasztó volt. Sablonos tudom de hidd el az idő és türelem !!!! A 16.hetig hánytam de az erős hányinger a 20.-ig megmaradt. Csak akkor volt jó ha aludtam. ....Így szinte volt mikor az egésznapot at aludtam. Addig a naggyal a férjem volt és munkahelyemrol is tappenzre kellett mennem. ...
2013. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia nekem a narancs nagyon jól bevált!
2013. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem az őszibarack és a hideg kóla (kortyonként) volt a barátom a 14. hétig. Víztől, háztartási keksztől egyből hánytam, rágót sem bírtam a számba venni...

Szóval mindenkinek magának kell kitapasztalnia sajnos...

Egyébként a B6 vitamin is adhat kis enyhülést, de az is csak csillapít, de nem szünteti meg teljesen....legalábbis nálam így volt... Más nincs :(

2013. okt. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szőlőcukor. Vettem normált, és ízesítettet is. Mindig volt nálam.
2013. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!