Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bánthatja a bábát ha hányok?...

Bánthatja a bábát ha hányok? 35 hetes km vagyok. Sajnos sokszor elkap a hányinger és a hányás. Amikor ez van megfeszül a hasam eléggé. Ez bánthatja a babát?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Olyan természetes tisztulási folyamatok, mint a wc-zés, tüsszentés, köhögés, vagy a hányás egy egészséges terhesség esetén nem okozhatnak problémát. Ráadásul a hányinger van, akinek visszatér az utolsó hetekben, de vannak, akiknek el sem múlik és a kb. 40 hetet rendszeresen végighányják.


36 hkm

2013. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, mert sokat hányok (hánytam az előzőknél is), és féltem, hogy megreped a burok esetleg (az előzőnél volt egy spontán korai burokrepedésem, már arra is gondoltam, nem -e ettől). De most úgy néz ki, nem, mert 37+5 vagyok már, és nem indul semmi.
2013. júl. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! További szép babavárást!
2013. júl. 28. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!