Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek kellene aggódnom?

Szerintetek kellene aggódnom?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és három hete már minden nap érzem a picit mozogni. Mar látható is a hasamon, ha rugdal. Tegnap este 7 óta viszont egy pici mozgást sem érzek. Van itthon dopplerem és ahol a baba van, erős kattogást hallok csak. Szívverésnek tűnik, de még az enyémnél is jóval lassabb. Mit javasoltok?
2013. okt. 21. 09:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy mindennapi mozgolódás ellenére, most nyugisabb napja van?A csokira mindig beindul, most viszont semmi mocorgás
2013. okt. 21. 09:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nyugtalanít, menj el a védőnőhöz. Ő gyakorlottabb abban, hogy megtalálja a szívhangot. Egyébként vannak napok, amikor a babák csöndesebbek, nem mozgolódnak, elbújnak. Nálam legalábbis így szokott lenni.


34hkm

2013. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is első körben elmennék mihamarabb a védőnőhöz, hogy nézzen egy szívhangot. Ha oké, akkor megnyugodnék. Ha viszont nem, mennék a nődokihoz.
2013. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hiszem megtaláltam. Csak halk, de egyértelműen ütemes és gyors szívverrés. Szerintem bebújt megint a lepény mögé, mert mellső fali. Gondolom jól bekuckolta magát. Ráadásul fél percen belül elhalkult a szívhang, ami akkor szokott lenni, ha arréb megy. :-) paramami
2013. okt. 21. 10:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugisabb napja van, alszik. De megnyugtatásként szólj az orvosodnak/védőnődnek.
2013. okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már mocorog. Azt hiszem, felköltöttem :-(
2013. okt. 21. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

hallod lehet valami a levegőben mert tegnap nekem sem mocorgott szinte egész nap.ma reggel és délutan éreztem csak én is beijjedtem. szerintem a telihold vagy valami front változas lehet és többet pihiznek. Nem baj aludjanak csak de azért eccer eccer rughatna hogy jol van. a csokitol nekem is beindul de tegnap semmi hatása nem volt.

19hkm

2013. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!