Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthetik a szülés közeledté...

Jelenthetik a szülés közeledtét az alabbi dolgok 37-38 hetesen?

Figyelt kérdés

Már néhány napja rettenetesen fáj a medencecsontom és a szeméremcsontom. Nem birok az ágyon megfordúlni, nagyon nehezen állok fel és járok. Ma hajnalban pedig arra ébredtem, hogy nagyon fáj a hasam: menzeszszerűen és wc-s nagydolog-szerűen (nem kellett, de úgy éreztem). Ez hajnali 2-től ment igy reggelig, el-el bóbiskoltam, de rendesen aludni nem is tudtam. Most azóta nem jelentkezett ez a fájdalom, éppen ellenkezőleg annyi mindent csináltam délig, amit egész nap szoktam: kitakaritottam az egész lakást, főztem stb.

Reggel megyek az orvosomhoz.

Nálatok volt hasonló? Mit tapasztaltatok?



2013. okt. 21. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el az orvoshoz
2013. okt. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pihenj többet
2013. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A medencecsonti és szeméremcsonti fájdalmakat kb. félidő óta érzem. Hol erősebben hol gyengébben, de most nekem is felerősödött kicsit.

A másik mensi szerű nagydolgi wc-s fájdalom nekem edig kb. kétszer jelentkezett. Kb 3 és 2 hete. Azóta nem. Én arra gondoltam hogy jósló fájások voltak, a védőnő szerint is. Nekem közben sokat mozgolódott a pici, arra is gondoltam hogy akkor fordulhatott be. Már jó helyen jár, de még nem illeszkedett be.

Majd írd meg mi volt az orvosnál.

További jó babavárást és könnyű szülést majd :)

37 hkm

2013. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olyan lassan telik az idő, főleg igy a végén. Már mindent jelnek érzek. Holnap kiderűl hogy látja ezt az orvosom.

Köszönöm és majd megirom mi volt.

2013. okt. 21. 15:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Jovo szerdan programozott csaszarom lesz.
2013. okt. 22. 12:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi miatt kell? Mire utalnak ezek a tünetek amiket leírtál?

Jó, hogy elmentél, úgy látszik mindenkinél mást jelent.

(3. vok)

2013. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!