Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a szúrások jelenthetik a...

Ezek a szúrások jelenthetik a szülés közeledtét?

Figyelt kérdés
39+3 hetes kismama vagyok! Görcs nincs semmi még, de két napja folyamatosan fáj a szemérem- és farokcsontom! Baba mocorgásánál folyamatosan, de ma már egyéb időben is sokszor beleszúr egy éleset a szeméremcsontomba, hüvelybe! 3hete nézték a méhszájat akkor 2111 volt, szerintetek megindul végre az én drága kislányom? Keményedés sokszor van egy nap!
2012. nov. 28. 10:19
 1/2 eszo ***** válasza:

hát szerintem már bármikor megindulhat..időben is ott vagy, meghát valószínű nem vletlen ez a szurkálás sem..


nekem párszor volt eddig jóslóm, de csak apróbb görcök, mint amikor meg akar jönni..bár nekem még 2 hetet maradhatna bennt a kiscsajom :-)


könnyű szülést neked!

kitartás!


36+5 h km

2012. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem is vannak ilyen szurkálások, de az szerintem csak a baba, ahogy nyom egy ideget. Nekem már 2-3 hete van ilyen, és még mindig egyben vagyunk. :)


Kitartás!

40+5 hkm

2012. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!