Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetek annak érdekében,...

Mit tehetek annak érdekében, hogy beinduljon a szülés?

Figyelt kérdés
Természetesen olyan dolgokra gondolok, ami biztonságos és nem a szex. Pl. ha szobabiciklizek az segíthet, és biztonságos? vagy mit csinálhatok?
2009. nov. 12. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lépcsőzés, torna, sétálás...
2009. nov. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindent: házasélet, lépcsőzés, hegymászás, túrázás, 1-2 héten keresztül, mégis indítani kellett...
2009. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy én nem szobabicikliznék már ekkora hassal! Az egyensúly sem olyan, mint normál esetben...
2009. nov. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor nem tudom mit csináljak. Csak azért sürgetném ennyire mert a férjem még ezen a héten itthon dolgozik, de jövő héttől már külföldön fog, ahonnan nem olyan egyszerű neki hazajönni.
2009. nov. 12. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. teljesen megértelek egyébként, nekem is megvolt mindig az okom arra, hogy sürgettem - meg egyébként is, a végén ki az, aki már ne akarna túl lenni rajta... Lehet, hogy nálad beválik valamelyik, dolog, lehet, hogy nem... A dokidat nem tudod megkérni, hogy jó alaposan vizsgáljon meg, hátha attól beindulna? (Nálam így indultak be.) Ha vagy vele olyan viszonyban, szerintem megmondhatod neki, hogy a férjed elutazik. Brutálisabb módszerrel biztos nem indítja be ezért, de hátha egy kiadósabb vizsgálatra hajlandó... Persze az is lehet, hogy a baba még nagyon jól érzi magát, és bármit csinálsz, nem akar kijönni. Sokszor nem lehet mást tenni, csak várni türelmesen! Tudom, ez nagyon nem könnyű!

Kitartást és könnyű szülést!

2009. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!