Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen kiderült, h megvan...

30 hetesen kiderült, h megvan rövidülve a méhnyak 1cm-re, külsö méhszáj nyitott, baba feje nagyon lennt van. Ezzel kihuzhatom végig? Legalább a 38. -ik hétig?

Figyelt kérdés
az orvost kérdeztem,nem válaszolt rá,annyit mondott,h sokat pihenjek.most 32 hetes vaok.szeintetek?
2009. nov. 12. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:

jajj, annyiszor kérdezik ezt... miért ne?

én végig koraszülés gyanús voltam, feküdnöm kellett, 27. hétre el kellett készülnünk, mert arra tippeltek a dokik, hogy akkor meglesz babám, 35. héten megindult a szülés, már nem is próbálták vissza tartani, de valamiért mégis leállt a folyamat. Azóta 2 hét eltelt és izgatottan várom, hogy találkozhassak a fiacskámmal...

2009. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy kihúzhatod! Tényleg pihenj, amennyit csak tudsz. Semmit nehezet ne emelj, ne lépcsőzz (ha meg lehet oldani). Amikor lehetőséged van, feküdj.

Nekem már a 26. hét körül mondták, hogy meg van rövidülve a méhnyakam, igaz nem voltam nyitva, de simán kihordtam végig a kisfiam.

Szóval nyugi és sok pihi!

2009. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Nálam a 33. héten fedezték fel ugyanezt,(c1100),de azóta sincs semmi jele,hogy szülnöm kéne,holnapután töltöm a 36.hetet.

2009. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 6. hónaptól nyitva voltam, és a kiírt nap előtt kettővel szültem. Feküdni nem tudtam.
2009. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon vedd komolyan a pihenést, semmit ne emelj meg akkor kihúzhatod! Semmit ne csinálj!

Nekem koraszülött volt a kislányom, 34 hétre született, már jól van Hála IStennek, de senkinek nem kívánom azt hogy a gyerekével a koraszülött osztályon kössön ki. Amiket ott lát az ember, az megváltoztatja egy életre.

2009. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon bátor az aki nem fekszik ilyen helyzetben, de ez csak elhatározás kérdése. Nem érdemes reckírozni. HIDD EL
2009. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!