Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell aggódnom? A babám feje...

Kell aggódnom? A babám feje nagyon lennt van, de a méhszáj teljesen zárt, ugye bírja még pár hétig a picike odabennt?

Figyelt kérdés

nincsenek nagyon jóslóim, néha keményedem és folyamatos vizelési ingerem van! Néha nyilalgat a hüvelyem!

33+5 hetes km


2010. márc. 10. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem kb. 4 hónapig úgy feküdt, és túlhordtam egy héttel. szerintem ne aggódj.
2010. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nem gond. Ne aggódj. Nem tud kipottyanni. Nekem a múltkor úgy helyezkedett, hogy 3 órán át majd meghülyültem a derékfájástól.
2010. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem kb. a 26. héttől be volt illeszkedve a babám fejecskéje, 30. héttől 1000 volt a Cg-m, mégis úgy kellett indítani a szülést 41+1 hetesen. Úgyhogy szerintem nem kell aggódnod, sőt, legalább nem lesz olyan gond, hogy nincs beilleszkedve a baba :)
2010. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont ugyanennyi idős vagyok. Nekem is ilyen tüneteim vannak. Nem lesz semmi baj. Most már kibirjuk:))

Kitartás...

2010. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!