Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. baba kinek csúszott be?...

A 3. baba kinek csúszott be? Valószínű hogy terhes vagyok (bár még tesztet nem csináltam, holnap fogok). Párotok mit szólt hozzá és ti? Én örülnék neki, de aggódom mert fél éve császároztak és lehet veszélyes lenne kihordanom.

Figyelt kérdés
Fog.gátlót szedek,de beteg voltam és szedtem antibiotikumot is.
2013. okt. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Barátnőméknek csúszott be, 1 és 2 évesek voltak a gyerekek.

Egyikőjük sem örült neki, anyagilag sem álltak jól, sajnos el kellett vetetni.


Ha terhes vagy, a császár miatt mindenképpen kell beszélni a szülészorvossal. De szerintem nem feltétlenül igaz, hogy nem fogod tudni kihordani.

2013. okt. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
őőő, ez nem becsúszás....
2013. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
3 gyerek az már sok
2013. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két fiú után lett egy meglepetés kislányunk. Így is nagyon örültünk neki, bár a munkahelyem kevésbé, mert nem sokkal azelőtt, hogy megtudtuk, 3. is lesz, mentem vissza a kisebbik fiam után dolgozni. Nehezen, de megoldottuk. Most 20 hónapos a "picúr". Nem értek hozzá, hogy veszélyes-e,bár szerintem nem, kérdezz meg orvost erről! Drukk, hogy minden rendben legyen. :)
2013. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nekem nem becsúszott a 3.gyerkőc,így nagyon nagyon örültünk neki.Ma 14 hónapos a pici lány(2 fiú után érkezett).Csináltál tesztet?
2013. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!