Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is alig mocorog ma a baba?

Nektek is alig mocorog ma a baba?

Figyelt kérdés

Lehet ez az időtől? Én is álomkóros,fejfájós és gyenge vagyok ma.A babámat is csak reggel éreztem egyszer-kétszer.

20hkm



2013. okt. 24. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

igen.sztem az időtöl.reggel meg most éreztem csak. lustiznak ne aggodj

20hkm

2013. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, mi van ma, de alig akart megmoccanni a fiatalúr... Ebédnél jelentkezett utoljára, mert a kaja az fontos.

Most este, hiába feküdtem hanyatt, oldalt, csináltam bármit, amire többnyire jelez, semmi. Ráhallgattam szívhanghallgatóval, én meg se találtam, már bőgés határán álltam, amikor a férjem is elkezdte keresni, valahol oldalt, jól elbújva megtalálta a dübörgő szívecskét.

Nem tudom, milyen front van ma, de ezek a babák nagyon érzik.

2013. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mi is meghallgattuk már a kis szívét,így tudom,hogy minden rendben van vele.Most,ahogy kitettem ezt a kérdést,pár percre bejelentkezett a lányom:) huh nagyon jó volt érezni,viszont most megint lustálkodik.

Annyi ilyesztő van a dologban,hogy én sem érzem jól magam..azaz,hogy remélem Ő azért jól érzi magát,csak én nem.

2013. okt. 24. 19:32
 4/12 anonim ***** válasza:

most kezdi már az éccakai hancurpartit. Ne aggodjatok az elmult hétben rengetegen kérdezték ezt biztos az idő.

1#

2013. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ikreket várunk. Tegnap nagyon aktívak voltak ma viszont lustábbak és gyengébben érzem őket.

20 hkm

2013. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vacsora van...szereti a rizses lecsót :D mintha ugrálna örömében :D
2013. okt. 24. 19:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is 20 hetes vagyok:-) Ma nekem is lustizott.Persze most este bulizgat :-)Annyira Imádom!
2013. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Soluna ***** válasza:
Szia! ne izgulj normális! Nekem mellsőfali a lepényem szóval ez még nehezítette , nehezíti is a dolgomat! :) 37 hetes km
2013. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nekem is melső fali van nemrég tudtam meg. neked miben neheziti?én nem érzem olyan intenzivem mint más amiket mesél ill miota érzem bélmozgás szerüen csak.igaz mostanra erősebb de még nem kifejezett rugások. meg sürün kemény a hasam,és nem is nagy. max 14hetesnek néz ki.

első voltam

20hkm

2013. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nekem is mellső fali,de így is jól érzem,ha mozog és kb 17. héttől látni,érezni is kézzel.Pedig nem számítottam rá,mert anyukámnak is mellső fali volt és csak a 20. hétben kezdett el érezni kis kaparást,én egyből rúgásokat kaptam.Mostanában sokszor olyan mintha a belemet rúgná,de kapom hasfalba is :)
2013. okt. 24. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!