Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok és még...

19 hetes terhes vagyok és még nem éreztem nagyon h mocorog a baba csak ritkán ha a hasamra tettem a kezem, és nem is nagyon látszik a hasamon h terhes vagyok! Nem vagyok egy vékony alkat! Lehet h baj van?

Figyelt kérdés
eddig minden rendben volt vér vételem és az afp-m jó volt 18.án meg ultrhanag!
2013. júl. 13. 02:16
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs, ez így normális.
2013. júl. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ezt teljesen normális, én 20+1 hetes vagyok, és csak pár napja érzem határozottan, hogy ez már tényleg a baba, de még bőven nem "rúgást" érzek, csak kis pöcköléseket. Én sem vagyok vékony, ráadásul a méhlepény is mellső falon tapad. Ez mind befolyásolja, úgyhogy ne aggódj, minden rendben van.
2013. júl. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, biztos minden rendben van. Én 21+3 hetesen éreztem az első olyan rúgást,amiről már egyértelműen tudtam,hogy a baba mocorog,aztán pár napig szinte semmi. Most 23+6 hetes vagyok,kb 1hete érzem minden nap,és egyre erősebben. Hamarosan nálad is eljön ez az idő!
2013. júl. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is csak 20 hetesen éreztem egy rugást, addig semmit. Az átlag a 17-22 hét a google szerint, úgyhogy nyugi :)
2013. júl. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!!!lehet h én reagálom túl!! :)
2013. júl. 13. 09:09
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem reagálod túl, egyszerűen várod,hogy érezd a babád. Én is rengeteget olvasgattam, ide is írtam én is, mert sokaknál láttam,hogy már 15-16 hetesen érzik a babát, én is megijedtem,hogy minden rendben van-e. Az UH-on láttam hogy mocorog, tudtam,hogy jól van,csak még nem éreztem. Úgy tűnik mi azok közé tartozunk,akik kicsit később kezdik érezni. Nyugi, már nem kell sokat várnod! Boldog babavárást!

2013. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen igazad van meg nekem a sok okos szokta tömni a fejem h miért nem látszik még meg miért nem érzed bizots baj van stb....!de nagyon várom a csütörtököt hogy lásam h minden okés!!! :) szoktam esténként fogni a pocim és akkor szoktam valamit érezni de általába olyan mintha a szívem dobogna ott vagy nem is tudom meg néza kis dudoron kemény! de tuti igazad van és semmi baj!! :)köszi még egyszer!!!!
2013. júl. 13. 21:09
 8/8 A kérdező kommentje:
és persze nektek is sok egészséget!!!!
2013. júl. 13. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!