Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két héttel előrébb van súlyban...

Két héttel előrébb van súlyban és méretben mint a valós terhességi hét?

Figyelt kérdés

Probléma ez? Tapasztalatok? Második babámat várom. Kisfiú lesz. Naptár szerint 30 hét 4 napos vagyok, az orvos is ezt mondta ma reggel. Viszont most voltam 4d ultrahangon és itt 32 hét 4 naposnak mondták a babát a méretei miatt. Három héttel ezelőttig napra pontos volt az ultrahang méret és a valós terhességi hét is.


Ráadásul azt is mondta az ultrahangos doki ma, hogy a magzatvíz is picit több. (a cukortehelésem teljesen normális volt)


Most aggódom kicsit, hogy ezért talán előbb fog megszületni a gyerek?


2013. okt. 25. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm két hónapja szült, neki is két héttel nagyobbra saccolták, kiírt napon szült egy teljesen átlagos méretű kisfiút.
2013. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne ijedj meg ennyi idős terhesen már nem tudják megmondani a pontos időt.Nekem a tegnapi ultrahangon 3 héttel korábra írta az ultrahang a szülést.A doki mondta ilyenkor már nem pontos a gép. 22htk
2013. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is a 30heten volt uh es 32+6nak felelt meg a pici es adokim mondta ismeteljuk meg a cukorterhelest megismeteltuk es sajnis ki alakut a 24heti teljesen rendben volt!igy dieta lett a vege idore szuletett pont 3800gr
2013. okt. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 héttel volt nagyobb a lányom és a kiírt napon született 3450g és 54 cm el,szóval nem jelent semmit:-))
2013. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kétszer is voltam cukorterhelésen. a 21. és a 26. héten. nem volt magas az érték.

37 éves vagyok, azért is mentem kétszer.

2013. okt. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!