Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez szerintetek +, vagy -...

Ez szerintetek +, vagy - terhességi teszt eredmény? Valakinek tapasztalata ilyen témában?

Figyelt kérdés

Sajnos a telefonom elég ramaty képeket csinál, de azért remélem valamennyire kivehető a kép:


[link]

[link]


Szóval 1,5 hónapja kb. nagyon fájnak, duzzadtak és érzékenyek a melleim. Ez azért fura az esetemben, mert még menzesz előtt sem voltak ilyen tüneteim, most viszont folyamatosan. Múlt hónapban csináltam egy tesztet, de negatív lett semmit nem mutatott és utána meg is jött a havi... a mellfeszülés azóta sem múlt el gondoltam csinálok újra egy tesztet biztos ami biztos. Tegnap este csináltam egyet azon nagyon halvány vonal jelent meg, párom szerint az nem jelent semmit biztos nem vagyok terhes így ki is dobtam a kukába, de nem hagyott nyugodni a dolog most délután elrohantam a patikába és csináltam egy újabbat, annak az eredményét tettem fel. Felkeresek egy dokit, mert ha nem a terhesség miatt van akkor nem tudom mi ez a mellfeszülés állandóan. Szerintetek lehetséges, hogy a terhesség első hónapjában menstruáljon még valaki?


2013. okt. 25. 14:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Ez elég egyértelműen pozitív teszt.
2013. okt. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:

Pozitív, gratula :)


14 hkm

2013. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Ez halvány pozitív. Pár nap múlva erősödni fog. Gratulálok.
2013. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:

Nagyon szép pozitív,gratulálok :)

28 hkm

2013. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

ez totálisan pozitív,nem kérdés.

nem csak akkor pozitiv ha egyforma erős mindkét csík.

2013. okt. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Pozitív bár még nem annyira erős de erősödni fog pár nap múlva! Gratulálok :) 14+5htk
2013. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Pozitív! :) Gratulálok!
2013. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy csak átüt a festék, vagy sokáig ázott...?A kik választ írtatok tapasztalatból írtok? Úristen, nem ezekre a válaszokra számítottam, azt hittem majd azt írjátok, hogy ez nagyon halvány stb stb...tiszta ideg lettem..:(
2013. okt. 25. 14:25
 9/42 A kérdező kommentje:
Mi ez a hkm amit írtok?
2013. okt. 25. 14:26
 10/42 anonim ***** válasza:
Ez egy pozitív teszt, de szerintem Te is látod. Gratula:)
2013. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!