Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fájdalomcsillapítót...

Milyen fájdalomcsillapítót vehetek be?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat fáj a derekam, forgóm. Késszúrás szerű fájdalom, főleg, mikor végre pihenni tudnék és lefekszem.

29 hetes km


2009. nov. 13. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmút, de rendszeresen ezt em szedheted.
2009. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Panadolt vehetsz be, persze azt ami nem tartalmaz + koffeint.
2009. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vegyél Chamomillát. Ez homeopátiás fájdalomcsillapító. Igaz ez csak később hat, 2-3 nap múlva de nyugodtan szedheted, bármikor. A gyógyszertárban tudnak segíteni homeopátiával kapcsolatban, lehet, hogy van más ami még jobb rá.

Különben ritkán, ha nagyon fáj, bevehetsz 1 algopyrint is.

2009. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyógyszer: Panadol.


Kenőcs: InnoReuma.

2009. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pharamax rapid. Én ezt szoktam bevenni, igaz nem derékfájásra, hanem fogfájásra és fejfájásra. Az inno reuma az viszont valóban hatásos. (27. hetes mami)
2009. nov. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tényleg csak akkor vedd be a gyógyszert ha már más nem segít, az előttem szólók már leírták mit szabad :) A krémekkel vigyáznék, álltalában vérbőséget okoznak.

Nekem is nagyon fájt a derekam a terhességem közepén, elkezdtem torna gyakorlatokat nézegetni a neten, kiválasztottam párat, már 1-2 nap után éreztem, hogy jók :) Minden nap csinálgatom, megmozgatom picit magam. Persze mikor babám ráfekszik egy idegre, nincs mit tenni, egyébként ajánlom a könnyű tornát :)

2009. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!