Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a picim netalán nem élne,...

Ha a picim netalán nem élne, a szervezetem adna jelzéseket?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok,eddig minden OK!Bármikor történhet valami nagyon rossz!A testem jelezné?Nem pont a vérzésre gondolok!
2009. nov. 13. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem lesz semmi baj!


(Ez is egyéni dolog. Van akinél vannak tünetek, van, akinél nincsenek. Én kétszer is vetéltem úgy, hogy semmi tünetem nem volt, sőt, a terhességi tüneteim is megvoltak még hetekig, bár nálam fiatalabb terhességről volt szó. )

2009. nov. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen, lehet csak uhon derülne ki.

De nem erre kell gondolni, lassan már megmozdul, és akkor érezni fogod!!

2009. nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ilyen idős korban már biztos véreznél ha baj lenne. De miért gondolsz ilyen dolgokra ha minden rendben van? Nem szabad!
2009. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszi!

Nem tudom elhinni,hogy így első teherbeesésénél minden ok legyen!Nem szeretek inni előre a medve bőrére!Még a legjobb barátnőm sem tudja...azért próbálok arra koncentrálni,hogy dobog a pici szíve!:)Nagyon várom már hogy érezzem a mozgását!

2009. nov. 13. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elhiheted már,h babát vársz...nekem eddig 2 terhességem volt,mindkét baba első próbálkozásra fogant,és egészségesen meg is születtek.Szval csak POZITÍVAN!Gratula a babához.
2009. nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is gratulálok neked!:)
2009. nov. 13. 15:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont így vagyok vele, ahogy te. Én 17 hetes vagyok és egy hete volt egy kis vérzésem, megvizsgált az orvos de minden rendben volt. Azóta szerencsére nincs semmi, de csak 23-án megyek megint uh-ra, nagyon félek és izgulok!

Egyébként tavaly volt egy elhalt terhességem a 9. héten, nem volt semmi tünetem, se vérzés, semmi. Az uh-n derült ki, hogy baj van.

De tényleg csak pozitívan kell gondolkodni!!! :-)

2009. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor tehát a pesszimistább kismamiknak találták ki a magzati szívhang figyelő készüléket?:)Gondolkodom rajta,hogy vegyek!De ha meg a baba helyzete miatt nem érzékeli a szívhangot??Akkor meg szívinkfartust kapok az miatt is!:)
2009. nov. 13. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondoltam rá, hogy veszek, de lehet, hogy csak még idegesebb lennék, ha nem találom a szívhangot. Meg azt sem lehet túl sokat használni, mert nem tudják, hogy árt-e vagy sem. Marad az aggódás és a várakozás, hogy megmozduljon!!!

15:59-es voltam.

2009. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor türelmesen várakozzunk!:)

El is terelem másfelé a gondolataim...holnap ablak- és redőny takarítás!:)

Te 17 hetesen érzed már a mozgását?

2009. nov. 13. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!