Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt terhességi rosszul...

Akinek volt terhességi rosszulléte! Ahogy teltek a hetek, erősödtek a rosszullétek, vagy ugyanolyan rossz volt az eleje is mint a végénél?

Figyelt kérdés
5és fél hetes vagyok, rosszul vagyok, főként reggelente, abban reménykedem, hogy ennél nem lesznek erőebbek a rosszullétek, mert ezt még úgy ahogy átvészelem.
2013. okt. 26. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. héten kezdődött az émelygés, pocsék volt, kb 3 hétig nem lett jobb, de aztán fokozatosan elmúlt. Most vagyok a 12. hét végén, már csak este érzek valamit, de az is enyhe. Ez a második terhességem, az előzőnél is a 12. hét körül már alig voltak tünetek.
2013. okt. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt rosszul létem.ez úgy a 16.hét körül mult el.viszont ha buszra kellett szálnom és állnom kellett majd összeestem.levert a víz,szédültem hányingerem volt(tél volt,suliba mentem,fűtöttek a buszon)aztán áprilisba újra visszajött de májusba szültem.azóta szenvedek ha meleg van
2013. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán a 8. hét környékén volt 1-2 hétig masszív hányingerem. Napi 10-12 órás, néhány napig éjjel is (nem sokat aludtam). Hányni nem hánytam, de a konstans émelygés nem volt kellemes.


Most a 12. héten vagyok, majdnem teljesen elmúlt, csak nagyon erős szagokra vagyok érzékeny (pl. lakásnézésnél masszív ürülékszag volt, attól rosszul lettem)


Most a vérnyomásom szórakozik, néha eltűnik és masszív szédülés jön helyette. Szerencsére csak másodpercekre.

2013. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minden terhesség más. Nem akarok rossz példa lenni az előzőekhez képest, de én 5. héttől a 20. hétig hánytam, szédültem, émelyegtem éjjel-nappal szinte szünet nélkül...most 30. hétben vagyok és pár napja úgy tűnik kezdődik minden előről. Egyáltalán nem kapot el az öröm, de ez van ki kell bírni hisz mindennek ára van. :) Így most láthatod ahány terhesség annyiféle variáció létezhet. De fel a fejjel, kívánok neked rosszullétektől mentes boldog babavárást! :) Utána pedig boldog babázást és sok-sok nyugodt éjszakát! :)))
2013. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!