Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha előtej már van, akkor...

Hogyha előtej már van, akkor mennyi az esély rá hogy lesz tejem is szülés után?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném szoptatni a babámat majd,és nagyon megörültem mikor megláttam hogy van már egy pici előtejem :) Van összefüggés a két dolog között?

29hkm


2013. okt. 28. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi összefüggés nincs! Az első fiamnál 30. héttől volt előtejem, de nem tudtam szoptatni. Nem volt elég, ami volt, az sem volt tápláló, így kezdettől fogva tápszeres lett. A második babámnál semmi előtejem nem volt, aztán egyszer csak beindult. 3 hónapos és még mindíg csak szopik.
2013. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalataim is azt mutatják,nem sok összefüggés van a két dolog között.Az első babámnál nekem is volt már a 30.hét után előtejem,még sem tudtam szoptatni csak 2 hónapig.A 2. és 3. gyereknél előtej kevés,alig alig,szoptatni sem tudtam őket,csak 3 hónapig,amiből a 3. hónap már csak kínlódás volt,20-30 miliket tudtak kiszívni a kettőből, a többit tápszerrel kellett sajnos pótolnom. :/
2013. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy fogsz tudni szoptatni!
2013. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi összefüggés van közötte, viszont nekem volt és rengeteg tejem van, szerencsére tudok szoptatni. Van egy nagyon jó oldal www.lll.hu itt rengeteg cikket stb találsz a szoptatással kapcsolatban. Boldog babavárást!
2013. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A természet azért ezt jól kitalálta! Drukkolok hogy sikerüljön neked is.
2013. okt. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg előtejem volt, 13 héttől cseppekbe, később szülés előtt kicsit több. Persze örültem, mint majom a farkának, aztán jött szülés után a kopp. Nem volt elég tejem, akárhogyan is próbálkoztam. :(
2013. okt. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem se a fiamnál se a lányomnál nem volt. A lányom 1,5 a fiam 2 évig szoptattam.
2013. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!