Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt hüvely fertőzése...

Akinek volt hüvely fertőzése terhesség alatt, mivel kezelték?

Figyelt kérdés

Pár napja érzem, mintha csípne, de nem tudom eldönteni, hogy a hüvelyemnél vagy inkább pisilés után. Eddig nyomtam a crinone-t, sokszor visszafolyt, gondoltam, hogy az is irritálhatott. Folyásom nincs. Holnap a háziorvoshoz viszek le vizeletet, meg megyek a nőgyógyászhoz, vegyen egy kenetet, de ha valami baj van, mit fognak írni?

Ilyenkor mit lehet használni?


2013. szept. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
én pimafucin hüvelykúpot kaptam, nem találtak semmit a kenetben, de én úgy éreztem valami nem oké, és a nőgyógyász elővigyázatosságból írt fel.
2013. szept. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is csak elővigyázatosságból írtak, klion-D -t
2013. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem eddig háromszor kellett hüvelykúpot használnom terhesség alatt. Állandóan visszatérő hüvelygyulladásom van, (gomba miatt) és nekem sincs folyásom. Csak mindig kenetvétel után derült ki, hogy szükséges a kezelés. A kúp mellé mindig kaptam gyógyszert, valamint kenőcsöt is. Ne aggódj, a nőgyógyász pontosan tudja, milyen szereket lehet terhesség alatt alkalmazni és milyen adagban. Ha betartod az utasításokat, semmi gond nem lehet. Viszont fontos kikezelni, nehogy bajt csináljon.


30hkm

2013. szept. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pimafucin kúp, vagy canesten, esetleg klion hüvelytabletta. Attól függ, mikor mit írt ki az orvos :)
2013. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De a kenet vetelnel nem teszi be a kacsat, ugye? Csak folnyul a palcikaval?
2013. szept. 2. 22:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Klion és Suprax, szájon át. Gyulladásra.
2013. szept. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
felteszi a kacsát, de nem fáj nyugi, nem is kellemetlen a kenetvétel. nekem elején 5 hetesen let t gombám gyógyszertárban csináltak nekem kifejezetten kúpot.
2013. szept. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!