Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt beágyazódáskor...

Akinek volt beágyazódáskor barnafolyása/vérzése, mit tapasztalt, milyen volt?

Figyelt kérdés
nem biztos h az van nekem, csak azért gondolok erre, mert 10 nappal hamarabb "megjött", ami sose volt még és ragacsos nyálkás rózsaszines folyásom van és görcsölök.. volt már valakinek ilyen?

2013. okt. 28. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami hasonló, bár nekem nem voltak görcseim csak folyásom, de az ilyen, amit leírtál.
2013. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és meddig tartott? nekem tegnap este kezdődött..
2013. okt. 28. 16:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem épp egy pici fehéres halvány barnás folyásom volt, picit olyan ragacsos. Pozitív tesztem lett már azelőtti nap, és utána is. Nekem semeddig nem tartott csak a papíron láttam háromszor egy nap 3 ilyen kis folt szerűt.
2013. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is egy csöpp barnás-véres nyálkás valami volt.1x

előtte utána én is pozit teszteltem.

2013. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nálam még mindig tart... 1 napja már... nem tudom pontosan miért, nem vagyok benne biztos h baba van a dologban, de másra nem nagyon tudok gondolni.. ez nem mensi, köze sincs hozzáá.. meg nekem mensikor első nap már nagyon nagyon erős... sajnos most nem tudok máést tenni, csak várok..
2013. okt. 28. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a középső gyerkőcnél volt. 23 napra jött meg (26-ra szokott), és barnáztam 3 napig, majd elmúlt. Kicsit furcsálltam, de nagyon sokat dolgoztam akkor, és nem foglalkoztam vele. Pár nappal később rákérdezett a férjem, hogy mi van? Megjött azóta? Akkor kaptam észbe, hogy jé, nem. 37 éves voltam, és azt gondolta, atyaég, korai klimax. Eltelt pár nap még, és jöttek a tünetek, amiket már ismertem, teszt, és kiderült, hogy babát várok. Sem az elsővel, sem a legkisebbel nem volt ilyen!
2013. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!