Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti felismeritek melyik dudor...

Ti felismeritek melyik dudor mije a magzatotoknak?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, és mostanában a fiam folyamatosan dudorokat csinál a pocakomon, de akár, hogyan is nézzük a férjemmel elképzelni nem tudjuk melyik dudor mije lehet. A feje elvileg lent van, a kezei elvileg balra néznek a lábával együtt , viszont bal oldalt szokott lenni egy nagyobb dudor, jobb oldalt egy kisebb de azt is nagynak mondanám és szintén jobboldalt egy apró dudor.

2013. okt. 28. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom megállapítani, a nagyobb dudor gondolom a feje a kisebb valamelyik végtagja, de csak ennyire tudom megítélni. (30 hetes vagyok, még farfekvésben van a baba.)
2013. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is csak tippelni tudok. Nálunk is befordult már, meg elég rendesen rugdos, úgyhogy néhány dudorról már meg tudom mondani, hogy ez valószínű térd lesz, ez meg talp. Kezecskéit nem érzem, meg a fejét se nagyon mert az bevackolta a méhlepénybe, úgyhogy talp meg térd marad. De ez nálam is tipp, egyáltalán nem látszik élesen, nem lehet kivenni kontúrokat. Nekem is eldől egyik oldara néha, akkor úgy tippelem az a háta-feneke lesz. Nálam (is?) első baba, 36 hetes vagyok, úgyhogy mindig rácsodálkozom, hogy mennyi mozgásra képes "észrevétlenül", mármint anélkül, hogy tudnám, hogy na akkor most megfordult, most feszeng, most - fogalmam sincs - biciklizik. :-)
2013. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék, hogy mikor egy egy ilyen dudort növeszt akkor próbálnám megsimogatni, hogy esetleg abból kitalálom milyen alkatrésze, de persze akkor meg jól el húzza magát. :D
2013. okt. 28. 20:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Most például két apró dudort csinált a hasam két oldalára, ezt esetleg úgy tudnám elképzelni, hogy a két karját széttárta és az öklit nyomja ki két oldalra. De a magzatokat ismerve kizártnak tartom, hogy ezt csinálja azon a pici helyen. :D
2013. okt. 28. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!