Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.7 hetes terhes vagyok,20...

Kb.7 hetes terhes vagyok,20 mm-es petezsámok van, a mult héten és most is csak üres petezsákot láttak hüvelyi uh-on, meg egy halvány szikhólyagot. Mi van?

Figyelt kérdés
Szerintetek van esély hogy lesz valami belőle? Az orvosom azt mondta ha jövőhéten is üres lesz be kell feküdnöm műtétre?
2013. okt. 29. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:

7 hetes terhességnél nem csak embriókezdeményt és szikhólyagot kéne látnia, de már szépséges szívműködést is. Még ha később fogant, mostanra már akkor is többet kéne látni szerintem.

Azért azt remélem, egyáltalán nincs igazam!

Kitartás!

2013. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos ugyanígy voltam tavaly decemberben én is. Megvárták a 8. hetet, és műtöttek. Ilyenkor már mindenképpen lennie kéne babának, sőt ahogy az előttem szóló írta, már szívműködésnek is. :( Sajnálom, nem áltatlak, engem hitegettek és még sokkal rosszabb volt utána, itt már nem lesz baba. Nagyon sajnálom. :( :(
2013. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztonság kedvéért adnak még 1 hetet, hátha annyira későn fogant. De 6+3-tól van elvileg szívhang, előtte már lehet köldökzsinór pulzálás. Embriócsomónak, vagy szikhólyagnak legalább lennie kellene.


Sajnálom, nem tudlak sokmindennel biztatni, de kitartás. Elkeseredni csak akkor szabad, amikor már kimondják.Addig bízz a babádban!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez a fontos, sírni, keseregni csak akkor szabad, ha kimondják, tényleg nincsen.

2013. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így jártam. A 8-dik héten volt egy 23mm üres petezsákom, rá egy hétre műtöttek... :(
2013. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6+5 héten 17mm petezsák volt csak szikhólyaggal.

2 hét múlva mentem legközelebb és volt baba is, szívhang is.


14 hkm

2013. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!