Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes lehetek?...

Gizike88 kérdése:

Lehet hogy terhes lehetek? Mert nekem 8 napig szokot menszeszem lenni és most csak 2 napot volt de az is csak barnás,3 db tesztete csináltam. Az első negativ a másikon 2 csik ki jött de a 2 ik csik nagyon halvány volt3 negativ volt

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
menszesz?xd
2012. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges hogy terhes vagy, a halvány csik is csik,amúgy az alacsony HCG szint miatt van,de ahogy telnek a napok az is nő,szerintem csinálj még egy tesztet holnap reggel az első vizeletből,mert abban koncentráltabb.Sok sikert
2012. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
épp így jártam én is. vagy 5 tesztet csináltam. nem akartam elhinni. de a halvány csík is csík....épp most írtam be a kérdést h hány hetes is lehetek, mivel nem ulnek nekem se az idopontok a mensim szerint. mivel megjott nekem is pár napra, ...de... az idopontokat viszont a mensi alapján számolják.
2012. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.mert mi elött ez a barnás menszim volt nagyon rosszul voltam hánytam szédültem.
2012. dec. 26. 13:42
 5/7 A kérdező kommentje:
mert mi elött meg jött ez abarnás menszeszem ami nem szokot leni kivános voltam hánytam szédültem akkor csináljak még egy tesztet?
2012. dec. 26. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:
én csinálnék! szerintem ez babagyanús.
2012. dec. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy másikat.de nagyon fura,mert a c nél erös csik van a t nél meg nagyon görbe világos szin jött ki de nem egyből hanem egy fél óra után jött kiképet tudpk tölteni fel ha kell
2012. dec. 28. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!