Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nehezen oldotta meg?...

Más is nehezen oldotta meg? (2. baba)

Figyelt kérdés
A problémám,hogy nem tudom,hogy hogyan fogom megoldani a kislányom felügyeletét(2 éves)a szülésnél illetve amíg kórházban leszek.Már előre félek mert vele 4 hétig kellett bent feküdnöm.Más is nehezen tudja megoldani?Persze azért van A és B terv de nagyon nem mindegy ,hogy mikor érkezik a babánk,mert ha nagyon rossz időben akkor fogalmam sincs kit fogok hívni:(
2013. okt. 29. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Bízz benne, hogy most csak pár napot kell megoldani.

Nálunk úgy lesz, hogy reggel a férjem elmegy anyuért, ő fog délutánig vigyázni a lányunkra, délutántól a férjem.

2013. okt. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne agggódj ezen, a család megoldja ügyesen hidd el!

Nekem a 2. babánál volt ugyanez a para, anyu vigyázott a kislányomra amíg a férjem dolgozott, szabit vett ki.

Most a harmadik babámat várom januárra,és bonyolultabb a helyzet.

1. iskolások a gyerekek

2. nem abban a városban szülök ahol élek

Nyugodj meg, néhány napról van szó csupán!

27+6 hkm

2013. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,remélem minden okés lesz,azért izgulok rendesen:)
2013. okt. 29. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen problémám volt anno. Egyedül voltam hétköznap a 3 éves lányommal, a párom más városban dolgozott, csak hétvégén láttuk. Nagymamák távol voltak. Ráadásul vidékiként Pesten terveztem szülni! Végül annyira szorongtam a helyzeten, hogy egy rendes szomszédot kértem meg, hogy ha valami gáz van, akkor vigyázzon pár órára - fél napra a lányomra, amíg a párom hazaér. Szerencsére minden jól alakult és mivel program császár volt a szomszéd segítségét sem kellett igénybe vennem, anyukám el tudott jönni néhány napra az adott időszakban. Most éppen a 3. babánkat várjuk, de sajnos a helyzet ezúttal sem lesz egyszerűbb. Már ugyan itt van velünk a párom minden nap, de nagymamai segítségre nem számíthatunk és lehet most sem ebben a városban szülök. Akkor főleg borul minden ha esetleg hosszabb ideig kórházba kerülnék...Szóval nagyon megértem a helyzetedet, de vigasztaljon az a tudat, hogy ha nincs nagyszülő, egy jó barát, ismerős v. szomszéd ilyen helyzetben biztosan segítőkész lesz!
2013. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az en nagylanyom bolcsis, szoval a nappallal elvileg nincs gond, viszont ha ejszaka indul be, akkor mar csak a mai ejszakara tudtam megoldani a biztos fslugyeletet, hogy apa is be tudjon jonni velem..egyebkent egyedul szulok, es ettol rettegek, de ez vsn..

39hkm

2013. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült megoldani a kislányod felügyeletet valahogy! Kitartás, én ismeretlenül is szorítok! Nekem is ugyanez volt és lesz a helyzet - hogy egyedül megyek be a kórházba. Örülök, hogy a gyerekek mellé tudok valakit szerezni, ha párom éppen nincs itthon. Nekem viszont annyival 'egyszerűbb' (de sajnos nem jobb) a helyzetem, hogy császároznak, ami kb. egy fél órás műtét ha nincs komplikáció. Ha Pesten szülök most sem lesz látogatóm, mert örülök ha bevisznek és hazahoznak, de ez a legkevesebb. Ha normál szülésed lesz azért jó lenne ha valaki bekísérne - szomszéd, barátnő - ha nem is tud ott maradni, legalább a csomagcipelésben segíteni. Vagy egyedül vidd be a legminimálisabb 1 napra való cuccot és utána csak lesz valaki, aki az összepakolt nagyobb táskát behozza Neked. De ha beindulna a szülés, akkor úgyis - gondolom - mentővel célszerű bemenned - ott meg a mentőápoló segít, ne keseredj el, csak megoldódik valahogy!:-) Majd üzenj, hogy sikerült! Üdv.
2013. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!KÖSZÖNÖM!Látom azért nem vagyok egyedül ezzel a gonddal....Remélem minden jól alakul nálam és másnál is.Próbálom megbeszélni a babával,hogy "jó időben" érkezzen:-))Mindenképpen írok,hogy hogyan alakult a dolog!Köszönöm:-))
2013. okt. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!