Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorégésre valamilyen jó...

Gyomorégésre valamilyen jó megoldás?

Figyelt kérdés
Renit próbáltam,de nem jött be.Nagyon kínzó a probléma.köszi
2013. okt. 29. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Rám egyszer nagyon rámjött. Az a falat tudnék kaparni kategória.

Volt otthon szódabikarbóna, bár mondjuk cipő szagtalanítás céljából. Gondoltam isten-isten egyszer élünk. Egy kanállal bekevertem vízbe. Lehúztam. Az íze hényingerkeltő. Utána 5-6 mp-el jött egy olyan érzés h elhányom magam, ami egy hatalmas böfi lett végül. És azonnal megszűnt a probléma.

Lényegében a gyomorégés a savtúltengés okozza, így a szódabikarbóna semlegesíti. Össze kell szedni a bátorságot mert szar íze van de instant megoldás.

2013. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy magasabb párnát, nekem sokat segített már ez is.
2013. okt. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a Salvus viz valt/valik be!!! Hutoben tartom a nagy uveget, 2-3 korty es elmulik.

Erdemes kiprobalni ezt is. ;)

2013. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hideg tej vált be. Állítólag jó még a ropi, meg a keksz is felszívja a savat.
2013. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Citromos vizet igyál! :)
2013. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!