Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, hogy beillesz...

Honnan tudhatom, hogy beilleszkedett-e már a baba feje?

Figyelt kérdés

A doki sosem csinált manuális vizsgálatot, utoljára a 36.héten voltam nála, és már nem kell mennem hozzá. SZTK-ba jártam.

Viszont, ha elfolyik a magzatvíz, nem mindegy, hogy be van-e ékelődve már a buksi, vagy nincs...

Már szültem, de az előző baba már a 33. héten beékelődött, túlhordtam, burkot repesztettek, tehát ott nem volt ilyen kételyem...


2009. nov. 14. 15:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A pocakleszállást és a légzéskönnyebbséget ne írjátok.
2009. nov. 14. 15:05
 2/12 anonim ***** válasza:
UH-ra még mész a 38-on, akkor kérdezz rá. De talán csak azért nem mondta a dokid, mert természetesnek vette, hogy beékelődött, és ha nem úgy lett volna, akkor szólna nem?
2009. nov. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Már nem megyek uh-ra, nálunk a 36.héten van az utolsó uh.

A 36.héttől csak CTG-re kell járni.

Holnap kezdem a 39.hetet

2009. nov. 14. 15:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg a szülésznőt, aki a CTG-t csinálja, a profik ránézésre is megmondják, hogy hogy helyezkedik el.
2009. nov. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem a ctg-ből nem derül ki. Illetve el nem tudom képzelni, hogy abból meg tudná bárki is állapítani.

Nekem se lesz már UH-ra, de ezen én nem aggódom, elég akkor a szülőcsatornába fordulnia, ha megkezdődik a vajúdás :)

37h km:)

2009. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ugye jól értettem, hogy nem az a kérdés, hogy befordult-e már, hanem, hogy a fejecskéje a szülőcsatornában van-e.

csak most olvastam el a másik válaszolót és elbizonytalanítot...

37h km:)

2009. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, a fej beilleszkedéséről kérdeztem.
2009. nov. 14. 15:48
 8/12 anonim ***** válasza:

jól van akkor, jól értettem :)

esetleg kérhetsz UH-os vizsgálatot, hivatkozz arra, hogy nagyon aggódsz. Ilyenkor hétvégén ha bemész a kórházba, hogy rosszmegérzésed van, megnézik.

tudom, hülyén hangzik, de 1x én is voltam így, nagyon aranyosak voltak, csináltak UH-ot, ctg-t és meg is vizsgáltak soron kívül :)

2009. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Én nem úgy értettem, hogy a CTG megmutatja a baba állását, hanem hogy a CTG-t végző személy, aki vélhetően szülésznő, meg tudja mondani, mivel ez a szakmája! Ki tudják tapintani, de az enyém ránézésre is megmondta, hogy hol a baba feje, feneke, lába, mert már tapasztalt és jó a szakmában... Úgy gondoltam, hogy erre rákérdezhet a kérdező, amikor legközelebb megy CTG-re, attól függetlenül, hogy ott nem ezt vizsgálják...

15:25-ös

2009. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem. egyik nap még úgy volt, hogy legalább egy hét még van, aztán rá 2 napra flow-n azt mondták bármikor beindulhat, mert nagyon lent van. aztán rá két napra csináltak amnioszkópiát és még aznap éjjel beindult a szülésem.
2009. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!