Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hétre a 9kg-os hízás sok?...

30 hétre a 9kg-os hízás sok? Ti mennyit híztatok a 30. hétre?

Figyelt kérdés
50kilogramm-mal keztem a terhességet és most tartok az 59 kilónál és a védőnő szerint sok. Pedig csak a hasamra híztam.
2013. okt. 30. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
10-nél jártam, a vége 15 lett, mire hazamentem a kórházból már csak 3 volt rajtam, ami szerintem nem sok. Úgyhogy szerintem egyáltalán nem sok!
2013. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem nem túl sok ez, lehet, hogy már csak 3 kg-t fogsz hízni utolsó 10 hétben, és akkor benne vagy a 9-12kg ideális hízási kategóriában... Kis termetű vagy nagyon sovány lehetsz az 50kg induló súllyal, lehet, hogy a baba egészséges fejlődéséhez neked pont ennyi súlynövekedésre volt eddig szükséged. Azért vigyázz, ha pihenősebbre veszed a napirendet, könnyen elszaladhatnak a kilók, de jelenleg szerintem semmi vész.
2013. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok!

Manapság már az lesz a trend a védőnők körében, ha lefogy az ember, mire szülésre kerül a sor.

2013. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

180 cm vagyok(voltam) az 50 kilóhoz.

Eddig is laza napirendem volt,mert a 12.héttől szigorú fekvésre vagyok ítélve és a sétát is csak óvatosan vállalhatom be.

Szóval szerintem sem sok az a +9kg, de ma szólt a védőnő, hogy nem kellene sokkal többet magamra szedni...

2013. okt. 30. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
nem kevés,de nem is eget rengetően sok.Én is ennyit híztam mindkét terhességem alatt a 30. hétigA vége mindkét alkalommal 17kg plusz lett,pedig nem zabáltam, :(
2013. okt. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Amúgy én összesen 16 kg-t híztam, és abból 10-et az utolsó három hónapban, na az a sok :) Azért írtam, hogy vigyázz, mert engem akkor szigorú pihenésre fogtak, viszont a "fogyasztásom" maradt. És nálam nem szólt a védőnő egy mukkot se.
2013. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire nem kell a kilókkal foglalkozni, jó persze ha most tartanál 13 kg-nál az már lehet hogy sok lenne, de ez szerintem teljesen jó. Amúgy is, majd max szoptatás végén leadod.
2013. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én erre a védőnő féle súlyméricskélésre nem adok, és szerencsére a dokim sem:) Most az szerintetek mennyire hiteles súly adat, amit egyszer rövidnadrágban meg papucsban mérnek aztán farmerben, bokacsizmában meg kiskabátban??

Én otthon szoktam mérekezni, bugyiban meg maximum melltartóban, a védőnős szerint már két kilóval többet híztam, mint amiket itthon mérek ugyanolyan feltételek mellett.

2013. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Hopp, még nem olvastam a hozzászólást, tehát te már pihensz. És a 180cm-hez hogy lenne már sok az 59 kg? Baba nélkül is sovány lennél ezzel a súllyal. Kb. 6 kg a baba, a plusz vérmennyiség, a lepény és egyebek? Na, akkor jól írtam, hogy neked kellett is ennyi kis plusz. A védőnőd kissé túlbuzgó.
2013. okt. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is pont 30 hetes vagyok, itthoni pontos mérések alapján 8 kiló plusznál tartok (védőnő összevissza mér, ruha, kaja, délelőtt-délután). Kicsit aggódok, de csak mert folyton ezzel jön mindenki, hogy mennyi az ideális hízás a kismama meg stresszelhet a kilókon, ez szerintem nagyon nincs rendben. Egyébként ezzel szoktam nyugtatni magam: [link] E szerint teljesen jó vagyok :) és szerintem te is jóval a görbe alatt leszel.
2013. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!