Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen lázcsillapítót lehet...

Milyen lázcsillapítót lehet használni terhesség legelején?

Figyelt kérdés
Még nem igazolódott be a terhesség de lehetséges összejött, fáj a torkom náthás lettem. Ha esetleg belázasodnék mit vehetnék be?
2013. okt. 30. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Algopyrin, benuron stb. Nem a legerősebbet, de 1-2 szemtől semmi baj nem lesz.
2013. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Algopyrin? a betegtájékoztatójában az van hogy első 3 hónapban nem lehet.
2013. okt. 30. 19:55
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem az orvosom azt mondta ha lázas vagyok akkor panadolt használjak

egyébként abból sem mindegy hogy milyet a kék dobozos a jó de ha a patikában jelzed hogy kismama vagy akkor azt fogják adni

én is úgy tudom hogy algopyrint nem lehet

2013. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem csak rubophent adott a gyógyszerész.
2013. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak paracetamol tartalmú fájdalom és lázcsillapítót lehet. én benuront szedtem mert előtte is azt vettem ha kellett. a 39 fokos lázat simán csillapította és erős fogfájásra is jó volt és sokáig hatott. + nem drága
2013. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen volt lázam,fél algopyrint szedtem,ami szépen levitte. Doki azt javasolta,h inkább gyógyszer,mint a tartós láz. Azóta már 27hetes terhes vagyok :)
2013. okt. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat, szerencsére eddig nem volt rá szükségem remélem nem is lesz
2013. okt. 31. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!