Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9-hetes vagyok, normális a...

9-hetes vagyok, normális a fehér folyás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen normalis, hacsak nem kellemetlen a szaga es nem viszketsz.

A folyas akkor nem normalis ha: sargas vagy talan zoldes, ego viszketo erzesed van. Ha ilyet tapasztalsz azonnal doki, mert fertozes.

2013. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Csak is kizárólag akkor van baj ha ág viszket ha sárgás az nem baj mert ne lepedő fehérre gondolj :) 10 hetes vagyok és ezzel voltam a dokinál semmi panasz csak sárga folyás azt mondta ez természetes most megint van több folyásom és rájöttem hogy most lenne meg eredetileg és előtte is így volt!Sőt az első terhességemmel is ugyan ez volt szóval ne ijedj meg de az ért menj orvoshoz én is elmentem!Boldog babavárást!
2013. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. okt. 31. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!