Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hány hetesen kezdett...

Nektek hány hetesen kezdett csíkosodni a hasatok?

Figyelt kérdés

Hajlamos vagyok rá, hirtelen növéskor kamaszkorban a combom, fenekem striás lett, öröklötten is benne van a pakliban, anyum hasa elég csíkos 2 gyerek után.

Kenegetem, ha nem felejtem el napi kétszer, eddig 37 hétig (53+10 kilónál tartok, kicsinek mondható a hasam) kihúztam, még nem látok csíkokat. Vagy a végén szoktak kijönni?

(Az olyan válaszok nem érdekelnek, hogy ez a legnagyobb problémád stb, csak a tapasztalatok. Köszönöm.)


2013. okt. 30. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tini striákkal vágtam én is neki a terhességnek, nekem már a 25. hét körül elkezdődött, a mostani 37. hétre meg tetőzött a dolog. Szerintem már jó eséllyel megúszod! :)
2013. okt. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez hajlam kérdése.

én nem kenegettem semmivel,és mégsem lett egy csík sem.

a barátnőm kenegette mindennap,és még is csikos lett

2013. okt. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első: Nagyon köszi :)


Második: A kérdésem az, hogy ha kijöttek, akkor kb mikor?

2013. okt. 30. 17:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Tiniként nekem is kijött a combomon, de a hasam nem lett csíkos, ikreim vannak.
2013. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csíkosodtam én is tiniként, most pont 35 hetesen vettem észre, hogy két csíkom van (1-1 bal és jobb oldalt), pedig óriási a hasam. Sztem már megúszod :-)
2013. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is sok striával lettem terhes (comb, csípő, mell), és egész terhesség alatt megúsztam a csíkokat. Pedig akkor kentem csak, amikor eszembe jutott (kb 2 naponta). 55kg voltam előtte, 66-tal mentem szülni.
2013. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem voltak csíkjaim. Terhességem alatt az utolsó 3 hétben jött ki! :(
2013. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tiniként nekem is tele lett a popsim.. kb 33 hetesen jött ki 1-1 a combomon, és most 36 hetesen az oldalaimon 2-3 kicsi stria :/
2013. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 38. hét körül jöttek elő a csíkok a hasamon. Pedig azt hittem megúszom.
2013. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is.

Ezek szerint még mindig nincs garancia arra, hogy megúszom.. gondolom függni fog attól is, hogy 4 nap vagy 4 hét múlva akar kijönni a kisherceg.

2013. okt. 31. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!