Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a véleményetek az alábbi...

Mik a véleményetek az alábbi cikkről anyukák és kismamák?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 31. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért a zaklatás szó túlzás, kivéve, ha a kismama külön kérése ellenére tapogatja valaki a hasát.
2013. okt. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van idejük ilyenre. Én helyből leordítottam volna, ha valaki taperolta volna a pocakomat.De rendőrség.....ez már túl sok.
2013. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez is csak amerika!
2013. okt. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlzás.
2013. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Túlzás. Ezért rendőrséget hívni? Amerika..
2013. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én sem szerettem, ha meg akarták fogdosni a pocakom, de rendőrséget hívni ezért már tényleg beteg.
2013. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Max pénzbírságot szab...aztán jó lesz a szomszédság....Ha egyszer már átölelte, akkor miért zavarta, hogy megérintette a pocakját. Mondjuk hozzá tartozik a dologhoz, hogy kérdezés nélkül nem érintünk meg terhes pocakot.
2013. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít ha taperolja a párom, barátok, anyum vagy anyósom a pocim. Ha idegen tapizna, az kicsit bosszantana, de nem szólnék. Mondjuk fel nem foghatom, hogy mi olyan jó dolog van abban, ha fogdossuk egy kismama pocakját? Valahogy soha nem éreztem erre késztetést :-):-):-):-) Amúgy a nő csak túlreagálta, már ha tényleg csak annyi történt, amit meg is írtak.
2013. okt. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Hát azért megnézhetné magát a szomszéd pasi, ha megölelne és taperolná a hasam...! Magyarországon a képébe röhög a rendőrség, ha ilyenért feljelentené, az igazi bűntényekre sincs idő, energia, ember, nem hogy a kisebbekre, vagy ilyen apróságokra, ahol nem folyik vér. Ettől függetlenül sértőnek és tolakodónak találom a helyzetet, és jogosnak a kismama felháborodását.
2013. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Erdekes a hasat hogy megerinti valaki az baj, de megolelte. szerintem a no bolond.

Az oleles nem zaklatas de ha megerintik a hasat rendort hiv.

2013. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!